Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 09:27 Bu haber 2105 kez okundu
 
Kuşadası Esnaf Odası iftar yemeği düzenledi
Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası verdiği iftar yemeği ile Kuşadası’nda esnaf, protokol, halk ve siyasileri buluşturdu.
GÜNCEL Haberi
Kuşadası Esnaf Odası iftar yemeği düzenledi

AYDIN  - Esnaf Odası önündeki Sabucalı Sokak’ta verilen iftar yemeğine, Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Kuşadası Müftüsü Vehbi Akşit, Şoförler Odası Başkanı Hüsnü Öten, Kuşadası Emniyet Müdürü Mehmet Ali Berksoy, Kuşadası Jandarma Komutanı Aykut Kuş, MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, MHP Meclis Üyesi Murat İnan, CHP Meclis Üyeleri, çok sayıda esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Kuşadası Müftüsü Vehbi Akşit’in yaptığı dua ile oruçları açan vatandaşlar birlikte nice ramazanlara diyerek emeği geçenleri kutladı. KESO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalım yaptığı açıklamada, “Esnaf Odası Yönetim Kurulu olarak, lüks mekanlar yerine kendi sokağımızda esnafımız ve vatandaşlarımızla birlikte olmak istedik. Bu mübarek günde üyelerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte oruçlarımızı açtık. İftarımızda bizleri yalnız bırakmayan büyüklerimize teşekkür ediyoruz. Öncelikle esnafımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Esnaf Odası olarak sosyal anlamda elimizden geldiği ve bütçemizin elverdiği sürece bu tür etkinliklerimize devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, KESO, Ahmet Çalım, Selahittin Çetindoğan, Vehbi Akşit,
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı