Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 11:53 Bu haber 1300 kez okundu
 
Kuşadası Berlin’de tanıtıldı
Kuşadası, dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’nda (ITB) yerini aldı. Kuşadası Belediyesi'nin öncülüğünde KODER ve TÜRSAB'ın desteğiyle ITB Berlin'de açılan Kuşadası standında ilçenin sahip olduğu doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile konaklama olanaklarının tanıtımı hazırlanan görsel ve bilgilendirici materyaller aracılığıyla yapıldığı bildirildi.
TURİZM Haberi
Kuşadası Berlin’de tanıtıldı

AYDIN- Belediyenin bildirdiğine göre, Kuşadası Belediyesi 2019 Sezonu öncesinde tanıtım çalışmalarını sürdürüyor. İzmir, İstanbul, Londra ve Utrecht turizm fuarlarının ardından Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen ve dünyanın en önemli turizm fuarlarından birisi olarak kabul edilen ITB Berlin’de açılan Kuşadası standı fuarın ilk gününde yoğun ilgi gördü. Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Belediye Meclis Üyesi Canan İnanç, Tufan Asrav ile KODER Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Tacettin Özden’in katıldığı ITB Berlin Fuarı’nda bulunan Kuşadası standını Aydın Vali Yardımcısı Mustafa Hulusi Arat, Aydın Turizm Şube Müdürü Ahmet Demir ve çok sayıda acente temsilcisi ziyaret etti.

10 Mart tarihine kadar devam edecek olan ITB’de bu yıl aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 181 ülkeden 10 bin katılımcı yer alıyor. İlk üç günü sektör temsilcilerine açık olacak fuar hafta sonu ziyaretçilere kapılarını açacak.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Berlin, Özer Kayalı, ITB
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kuşadası Berlin’de tanıtıldı
Kuşadası Berlin’de tanıtıldı
Kuşadası Berlin’de tanıtıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı