Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 15:50 Bu haber 645 kez okundu
 
Kuşadası Belediyesi personelini eğitiyor
Kuşadası Belediyesi’nin, personeli için Adnan Menderes Sürekli Eğitim Merkezi (ADÜSEM) iş birliğinde Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi düzenlediği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Kuşadası Belediyesi personelini eğitiyor

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, vatandaşlara ve ilçeyi ziyaret eden yerli, yabancı turistlere daha kaliteli hizmet vermek amacıyla kurum içi eğitimlerini sürdüren Kuşadası Belediyesi’nin, son olarak Adnan Menderes Sürekli Eğitim Merkezi (ADÜSEM) iş birliğinde Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi düzenledi.

Kuşadası Belediyesi ve ADÜSEM iş birliğinde gerçekleştirilen 60 saatlik Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi’ne Sağlık İşleri Müdürlüğü personeli ile diğer birimlerden personel katıldı. ADÜSEM eğitmenlerinden Öğretim Görevlisi Evrim Çevik, Muammer Erden ve Şinasi Yaylagül tarafından verilen eğitimlerde, Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, Gıda Denetimi ile İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi. Kuşadası Belediyesi tarafından yapılan denetimlerin belirli bir standarda bağlanarak Kuşadalı vatandaşların ve ziyaretçilerin beklentilerine uygun daha kaliteli hizmet verilebilmesi amacıyla düzenlenen eğitimin sonunda katılımcı personele sertifika verildi.

Sertifika törenine Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer, Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Çengel, ADÜSEM Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Nermin Koruklu ve Fatma Çakır ile öğretim görevlileri Evrim Çevik, Muammer Erden ve Şinasi Yaylagül katıldı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Evrim Çevik, Muammer Erden, Şinasi Yaylagül
Yorumlar
Haber Yazılımı