Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
15 Mayıs 2020 - Cuma 18:42 Bu haber 598 kez okundu
 
Kuşadası Belediyesi'ne yumurta bağışladı
Koronavirüs salgınından sosyal ve ekonomik anlamda etkilenen vatandaşlarla dayanışma amacıyla Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in çağrısıyla başlatılan yardım kampanyası destek almaya devam ediyor. Kampanyaya standart gıda kolisinin yanı sıra protein ağırlıklı gıda paketleri de bağışlanıyor.
GÜNCEL Haberi
Kuşadası Belediyesi'ne yumurta bağışladı

AYDIN - Kuşadası’nda Covid-19 salgınına karşı verilen mücadele büyük bir dayanışma içerisinde aralıksız sürüyor. Bir yandan hastalığın yayılmasına karşın önlem almaya devam eden Kuşadası Belediyesi bir yandan da süreçten sosyal-ekonomik anlamda olumsuz etkilenen vatandaşların yardımına koşuyor. Belediye Başkanı Ömer Günelin çağrısıyla başlayan gıda paketi yardım kampanyasına destek çığ gibi büyüyor. Uzun yıllardır Kuşadası’nda yaşayan Güray Akyüz isimli hayırsever vatandaş, kampanyaya satın aldığı 1000 adet çiftlik yumurtasını bağışladı. Yumurtaları teslim alan Kuşadası Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hüsnü Yalçın, kampanyaya sunduğu destekten dolayı Akyüze teşekkür etti.

DAYANIŞMAYI BÜYÜTMELİYİZ”

Kampanyanın büyük bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu belirten hayırsever Akyüz “Çok zor bir süreçten geçiyoruz. Virüsün hayatımızda oluşturduğu tahribat oldukça büyük. Belediye Başkanı Ömer Günelin başlattığı kampanya ile bizde ihtiyaç sahibi hemşerilerimize ulaşmak istedik. Eşim Ayşe Akyüz’ün önerisiyle standart gıda paketi yerine yumurta bağışlamaya karar verdim. Bu tarz dayanışmaları büyütmek gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Kuşadası, Kuşadası Belediyesi, yumurta, bağış,
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı