Haber Detayı
24 Mart 2017 - Cuma 09:15 Bu haber 393 kez okundu
 
Kuşadası Belediyesi City Expo Fuarı’na katıldı
Kuşadası Belediyesi, Antalya’da düzenlenen City Expo Fuarı'nda yerini aldı.
TURİZM Haberi
Kuşadası Belediyesi City Expo Fuarı’na katıldı

AYDIN- Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından düzenlenen City Expo Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'na bir stantla katılan Kuşadası Belediyesi, ilçenin tanıtımını yapıyor.

Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen City Expo Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Antalya'da 7'inci kez kapılarını açtı. 7500 metrekarelik alanda, 1500 belediye başkanının katılımıyla gerçekleşen fuara Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ten delegeler katılıyor. Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yenilik ve ürünlerinin sergileneceği fuarda, uygulama örnekleri de sunuluyor. Fuarda, belediye ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi ürünler sergileniyor.

Kuşadası Belediyesi'nin bir stantla yer aldığı Antalya City Expo Fuarı'na, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı'nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Eryiğit ve Tufan Asrav, Belediye Meclis Üyesi Hakan Turhan ile İmar ve Şehircilik Müdürü Serdar Kılınç katıldı. Başkan Kayalı, Kuşadası standında Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ve Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile bir araya geldi. Antalya City EXPO 26 Mart tarihine kadar devam edecek.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Kuşadası Belediyesi, City Expo Fuarı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kuşadası Belediyesi City Expo Fuarı’na katıldı
Kuşadası Belediyesi City Expo Fuarı’na katıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı