Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 17:10 Bu haber 664 kez okundu
 
Kursiyerlerden yılsonu sergisi
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Aydın il genelindeki faaliyet gösteren kültür merkezi kursiyerlerinin yıl boyunca devam ettikleri kurslarda edindikleri deneyimleriyle hazırladıkları işler bir sergiyle taçlandı. 22 Mayıs'a kadar açık kalacak sergide yaklaşık 400 parça iş sergileniyor.
GENEL Haberi
Kursiyerlerden yılsonu sergisi

Bilgi Koleji

AYDIN- Her yaş grubundan kursiyerin işlerinin yer aldığı sergide konuşan kursiyerler, kurslara devam etmekten ve sanatla iç içe olmaktan dolayı çok memnun olduklarını belirtti. Kendilerine verilen imkânlar için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür eden kursiyerler, sanatla ilgilenmelerinin kişisel gelişimlerinde de önemli yer tuttuğunu ifade etti.

Sergiyi anne-babalarıyla gezen ve özellikle cam işleme sanatının canlı örneklerinin hazırlandığı bölümde uzun zaman geçiren çocuklar ilk fırsatta kendileri de cam işleme sanatıyla ilgilenmek istediklerini söyledi.

Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'ndeki sergide resim sanatının yağlıboya, suluboya, karakalem gibi farklı tekniklerle yapılmış resimler ve cam işleme örnekleri sergileniyor.

Başkan Çerçioğlu ise kursiyerleri tebrik edip her yaştan Aydınlıyı Büyükşehir Belediyesi'nin açılacak olan yaz kurslarına davet etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Büyükşehir, yılsonu sergisi, Özlem Çerçioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı