Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
09 Eylül 2020 - Çarşamba 16:16 Bu haber 1038 kez okundu
 
Kuakmer’in 5’inci açılış yıl dönümü kutlandı
Kuşadası Belediyesi, KEGEV ve işadamı Hüseyin Arabul’un girişimleriyle 2015 yılında yaptırılan Kuşadası Fatma Özel Arabul Kültür Merkezi’nin (KUAKMER) beşinci açılış yıl dönümü düzenlenen bir törenle kutlandı.
KÜLTÜR Haberi
Kuakmer’in 5’inci açılış yıl dönümü kutlandı

Rıdvan Eşin

Kuşadası Belediyesi, KEGEV ve işadamı Hüseyin Arabul’un girişimleriyle 2015 yılında yaptırılan Kuşadası Fatma Özel Arabul Kültür Merkezi’nin (KUAKMER)  beşinci açılış yıl dönümü düzenlenen bir törenle kutlandı.

Kuşadası’nın tarihi ile kültürünü sanatsal ve kültürel faaliyetlerle tanıtan KUAKMER’in beşinci açılış yıl dönümü kutlamalarına Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Volkan Alkış, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi ve İyi Parti İlçe Başkanı Hayati Atlı, KEGEV Başkanı Şefik Sözer ile çok sayıda davetli katıldı.

      

Kutlamada konuşan KEGEV Başkanı Şefik Sözer, KUAKMER’in beş yıl içerisinde Kuşadası’nda önemli kültürel faaliyetlere ev sahipliği yaptığına dikkat çekerek “Merkezimizde 5 yıl içerisinde çok güzel işler yapıldı. Çok güzel dostluklara çatı oldu. Başta Kuşadası Belediyesi olmak üzere merkezimize katkı sunan tüm kurum ve kişilere teşekkür ederim” dedi.

       

      

Konuşmanın ardından son bir yıl içerisinde KUAKMER’e bağışta bulunan şahıs ve kurumlara teşekkür belgesi verildi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, KUAKMER, KEGEV, açılış, kültür
Yorumlar
Haber Yazılımı