Haber Detayı
01 Aralık 2017 - Cuma 13:27 Bu haber 371 kez okundu
 
Kros Ligi Finalleri Aydın’da
Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet takviminde yer alan Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi’nin final yarışlarının Aydın Kuşadası Adagöl Kros Parkuru’nda gerçekleştirileceği bildirildi.
SPOR Haberi
Kros Ligi Finalleri Aydın’da

AYDIN- Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Kaymakamlığı, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Kuşadası Belediyesi’nin destekleriyle Kuşadası Adagöl Kros Parkuru’nda 02 Aralık 2017 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan final yarışlarına 108 takım ve 467 sporcu katılacak. Final yarışlarında ilimizi Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Yıldız Kızlar ve Küçük Erkekler Atletizm Takımı temsil edecek.

Cumartesi günü sabah saat 10.30’da başlayacak final yarışlarında ilk olarak küçük kızlar kategorisindeki sporcular 1500 m. koşacak, 11.00’da ise küçük erkekler kategorisindeki sporcular 2000 m. koşarak madalya mücadelesi verecekler. Küçük erkekler yarışının ardından saat 11.30’da Yıldız Kızlar kategorisindeki sporcular 2000 m. koşacak ve son olarak saat 12:00’da ise Yıldız Erkekler 3000 m. koşarak yarışmalar tamamlanacak.

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporcu ve takımlara madalya ile kupaları Atletizm Federasyonu Başkanlığı tarafından verilecek.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi final yarışlarına katılacak takımlara ve sporculara başarılar diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Türkiye Kros Ligi, Kros finalleri
Yorumlar
Haber Yazılımı