Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
08 Ocak 2015 - Perşembe 16:57 Bu haber 1454 kez okundu
 
Köşk Belediyesinden Eğitim Atağı
Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) ve Köşk Belediyesi işbirliği ile Köşk Belediyesi çalışanlarına yönelik “Kurumsal İmaj Yönetimi” eğitimi verildi.
EĞİTİM Haberi
Köşk Belediyesinden Eğitim Atağı

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) ve Köşk Belediyesi işbirliği ile Köşk Belediyesi çalışanlarına yönelik “Kurumsal İmaj Yönetimi” eğitimi verildi. 

Kare İnovasyon A.Ş. tarafından verilen eğitimde, eğitimci olarak Adnan Menderes Üniversitesi öğretim üyeleri Doç. Dr. İsmet ATEŞ ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Doğaner beş gün süreyle toplam 30 saat Kurumsal İmaj Yönetimi çerçevesinde çeşitli konularda bilgiler verdiler.

Çalışanların yoğun ilgi gösterdiği ve interaktif bir şekilde süren eğitimde; “hizmet odaklılık ve hizmet kalitesinin arttırılması”, “problem çözme ve karar verme”, “iletişim ve kurumlar arası etkili iletişim”, “stres yönetimi ve öfke kontrolü”, “kurumsallaşma ve kurum kültürü”, “takımdaşlık ve çatışma yönetimi” gibi konular anlatıldı. Teorik bilgilerin hemen her birinin uygulamadan örneklerle desteklendiği eğitimde belediye çalışanlarıyla yapılan roleplaylerle çalışanlarının çalışma hayatları ve özel yaşamlarında karşılaşabilecekleri sorunlara çözümler önerildi. Zaman zaman Belediye Başkanı Rıfat Kadri KILINÇ’ın da katıldığı eğitim sonrasında, sertifikalarını alan belediye çalışanları bu etkinliğin düzenlenmesinden dolayı başta belediye başkanına, katkı veren tüm kurumlara ve eğitimcilere teşekkürlerini ilettiler. Köşk belediyesi çalışanlarını bu eğitimin kendileri için çok yararlı olduğunu dile getirirken benzeri eğitimlerin zaman zaman tekrarlanması gerektiğine de vurgu yaptılar.

Kaynak: (Yeni Ufuk) - Aydın Yeni Ufuk Gazetesi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Köşk Belediyesi, Rıfat Kadri Kılınç
Yorumlar
Haber Yazılımı