Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 15:53 Bu haber 1593 kez okundu
 
Köşk Belediye Başkan Adayı Güler: Ortak akıl ile yöneteceğiz
Cumhur İttifakı’nın Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ile birlikte Köşk’te alana indi. Mahalle mahalle dolaşan Güler’in, AK Parti’nin kalesi Köşk’te hizmetlerin devam etmesi için vatandaşlardan destek istedi. Halkla kucaklaşan Güler, “Köşk’ü ortak akılla yöneteceğiz” dediği bildirildi.
SİYASET Haberi
Köşk Belediye Başkan Adayı Güler: Ortak akıl ile yöneteceğiz

Bilgi Koleji

AYDIN- Çalışmalarına önce ilçeye bağlı 28 Mahallenin muhtarları ile bir araya gelerek başlayan Cumhur ittifakı Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, Köşk’e bugüne kadar hizmet etmiş, taş üstüne taş koymuş kim varsa saygı duyduklarını belirterek birlik beraberlik mesajları verdi. Makam ve mevki için değil hizmet için yola çıktıklarını ve tek gayelerinin Köşk’te hizmetlerin artarak devam etmesi olduğunu kaydeden Güler, “Herkes bir gün eski başkan, eski milletvekili, eski muhtar olacak. Ancak burada önemli olan gök kubbenin altında hoş seda bırakmak. Bu nedenle Allah rızası için bu aziz millete hizmet etmiş olan herkese saygı ve şükran borçluyuz. AK Parti iktidarının Köşk’ümüze hizmetlerinin devam etmesi için güçlü bir Cumhur İttifakı ile halkımızın karşısına çıkıyoruz. Güçlü bir birliktelik oluştu. Köşk milliyetçisiyiz. Köşk ilçemizi daha iyi noktalara taşımak ve daha yaşanabilir kılmak için var gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmasında ekip ruhundan ve ortak akıldan da söz eden Cumhur İttifakı’nın Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler, toplantının ardından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ile birlikte alana inerek halkla kucaklaştı. Ziyaretleri kapsamında MHP ilçe teşkilatını da ziyaret eden Mustafa Savaş ve Nuri Güler’e AK Parti ve MHP’den çok sayıda vatandaş eşlik etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Köşk, AK Parti, Cumhur İttifakı, Mustafa Savaş, Nuri Güler
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Köşk Belediye Başkan Adayı Güler: Ortak akıl ile yöneteceğiz
Köşk Belediye Başkan Adayı Güler: Ortak akıl ile yöneteceğiz
Yorumlar
Haber Yazılımı