Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 22:28 Bu haber 712 kez okundu
 
Köseler Köprüsü hizmete açıldı
Köşk Belediyesi tarafından yapılan Köseler Mahalle Köprüsü tamamlanarak hizmete açıldı.
GÜNCEL Haberi
Köseler Köprüsü hizmete açıldı

AYDIN- Köşk merkez ve bağlı mahallelerde çiftçilerin ulaşımını kolaylaştırmak, trafik ve ulaşım konusunda vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla köprülerin yapımına önem verdiklerini ifade eden Köşk Belediye başkanı Rıfat Kadir Kılınç, şunları söyledi:

“Köşk Çayı Güney Cephesi Köprüsü, Baklaköy Mahallesi Köprüsü, Mezeköy Mahalle Köprüsünü tamamlamıştık. Halkımızın özellikle bu yerleşim yerlerinde ikamet eden ve geçimini çiftçilikle sağlayan vatandaşlarımızın elzem ihtiyacı olan köprümüzü tamamlayarak onların can güvenliğini, tarım yol güzergâhında trafikten rahatlatıcı bir yön durumuyla sağlamış olduk.

Şimdi de buna ilave olarak Uzundere-Köseler Mahalle Köprüsü’nü tamamladık. Köseler Mahalle köprüsü ile Mezeköy, Uzundere, Başçayır, Keller, Köseler ile bu çevre yerleşim yerlerindeki vatandaşlarımızın ve çiftçilerimizin yaz kış demeden güvenli bir şekilde zeytinlik, bahçe ve tarım arazilerine rahat bir şekilde ulaşabilmelerini kolaylaştırdık. Çiftçilerimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.”

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Köşk, Köseler Köprüsü, Rıfat Kadir Kılınç
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Köseler Köprüsü hizmete açıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı