Haber Detayı
08 Ağustos 2015 - Cumartesi 14:42 Bu haber 511 kez okundu
 
'Korkuyorum'
Ekranların başarılı ismi Öykü Serter, MAG Temmuz sayısı için gerçekleştirdiği özel röportajında kendisi ile ilgili merak edilenleri yanıtladı. Serter, evlilik ve çocuk sahibi olmakla ilgili, 'Evlilik belki de benim fıtratımda yok. Çocuk sahibi olmaktan korkuyorum' dedi.
DÜNYA Haberi
'Korkuyorum'

Radyoculuktan ekranlara geçiş serüvenini paylaştığı röportajında Serter, özel hayatına kimseyi kolay kolay alamadığını belirterek evlilik ve çocuk ile ilgili ise, “Evlilik belki de benim fıtratımda yok. Çocuk sahibi olmaktan korkuyorum” dedi.

Acun Ilıcalı ile Show Tv’de birlikte yayın yaptıkları zamanda montaj için nasıl kavga ettiklerini anlatan tatlı sert sunucu, Ilıcalı’yı gıpta edilecek bir başarı hikayesi olarak tanımladı. Serter, günlük hayatında kıyafet seçimlerinde maskülen evde ise sade bir tarzı olduğunu, pişmanlıkların hazmedildikçe tecrübeye çevrileceğini söyledi. Sert duruşunun bazı formatların getirdiği bir durum olduğunu belirten maceraperest sunucu, bu yaz gerçekleştireceği projesinin sürprizini MAG Temmuz sayısında paylaştı.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Öykü Serter, evlilik, MAG Dergi
Yorumlar
Haber Yazılımı