Haber Detayı
02 Haziran 2017 - Cuma 13:46 Bu haber 347 kez okundu
 
KOMER kongresi yapıldı
Kuşadası Efes Kongre Merkezi (KOMER) Olağan Genel Kurulu, Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak’ın da katılımıyla, KOMER’de yapıldı.
TURİZM Haberi
KOMER kongresi yapıldı

AYDIN- TÜRSAB Başkanı ve KOMER Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy’un özellikle Kuşadalı Otelciler, STK’lar, turizmcilerden destek istediği açılış konuşması ile başlayan Genel Kurul’da sermaye artırımına gidildi ve sermaye 200 milyon’dan, 300 milyona çıkarıldı. Gündem maddeleri ile sona eren Genel Kurul’da konuşan Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak, KOMER’in işlememesinin sebeplerini konuşarak,  çözüm aramak adına toplantıya katıldığını belirtti ve KOMER’i ve Kongre Turizmini geliştirmek için çalışma yapılması gerektiğini, bu konuda destek vereceklerini söyledi. Kongre Merkezi’nin bölgenin marka imajına büyük katkısı olacağını dile getiren Vali Koçak, öncelikle beklentilere cevap vermek için tam olarak hazır olmak gerektiğinin de altını çizdi.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan da Genel Kurulda yaptığı konuşmada, KOMER’i anlatan dosyayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne sunduklarını, Oda yayınlarında ve sosyal medya sayfalarında KOMER’in tanıtımını yaptıklarını söyledi ve Kuşadası Ticaret Odası’na ait 550 bin takipçili Kuşadası Güvercin facebook sayfasında, Oda tarafından özel olarak hazırlatılan KOMER tanıtım filminin yüzbinlerce kişiye ulaştığını sözlerine ekledi.

2020 Yılına kadar görev yapacak KOMER Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Başaran Ulusoy, Muammer Aksoy, Serdar Akdoğan, Tevfik Bağcı, Semih Selimoğlu, Emin Erdem, Mustafa Ruhi Özbilgiç, Murat Nedirli, Halil İbrahim Aktemur, Güniz Atıs Azrak, Ali Onaran.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Efes Kongre Merkezi, KOMER, Ömer Faruk Koçak
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KOMER kongresi yapıldı
KOMER kongresi yapıldı
KOMER kongresi yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı