Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 13:03 Bu haber 1297 kez okundu
 
Kocagür İlkokulu’ndan Başkan Özakcan’a plaket
Kocagür Mahalle Muhtarı Orhan Akrancı ve Kocagür İlkokulu Müdürü Zafer Çelik ile okul öğretmenlerinden Serpil Ceylan ve öğrenciler, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Kocagür İlkokulu’na verilen destekten dolayı Başkan Özakcan’a teşekkür plaketi takdim edildi.
GÜNCEL Haberi
Kocagür İlkokulu’ndan Başkan Özakcan’a plaket

AYDIN- Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret ederek okullarına sağlamış olduğu katkılardan dolayı dolayı teşekkür eden Okul Müdürü Zafer Çelik,” Başkanımız Sayın Mesut Özakcan’a hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Okulumuz adına kendisine teşekkür plaketi sunduk. Bu plaketi de kendisine vermekten gurur duyuyorum" dedi.

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, imkânlar ölçüsünde tüm eğitim kurumlarına yardımlar yapıldığını ifade ederek, "Eğitim kurumlarımızı çok önemsiyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde de okullarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha uygun koşullarda eğitim görmesi için çalışıyoruz" dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özakcan, muhtar Akrancı, Okul Müdürü Çelik, öğretmen Serpil Ceylan ile öğrencilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Mesut Özakcan
Haberin Videosu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kocagür İlkokulu’ndan Başkan Özakcan’a plaket
Yorumlar
Haber Yazılımı