301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 17:46 Bu haber 565 kez okundu
 
Kırçiçeklerinin mezuniyet coşkusu
Karacasu Kırçiçeği Anadolu Lisesi'nde mezuniyet sevinci yaşandı. 82 öğrenci okul bahçesinde düzenlenen törenle yuvadan uğurlandı.
EĞİTİM Haberi
Kırçiçeklerinin mezuniyet coşkusu

AYDIN- Sevinç ve hüznün bir arada yaşandığı tören, müzik dinletisiyle başladı. 82 öğrenci sınıf öğretmenlerinden diplomalarını almak üzere sahneye davet edilirken veliler de gurur yaşadı. Mezun öğrencilerin sahnede söylediği şarkılar ise büyük alkış aldı. Okulu birincilikle bitiren Ebru Olgaç, yaş kütüğüne plaket çaktı.

Kırçiçeği Anadolu Lisesi'ni yaptırarak ilçeye kazandıran hayırsever işadamı Kırçiçeği Yönetim Kurulu Başkanı Kemal İpbaş, öğrencilerden okumaktan ve çalışmaktan asla vazgeçmemelerini istedi. Güçlü ve büyük Türkiye hedefi için yüksek donanımlı öğrenciler yetiştirmek üzere çıktıkları yolda, büyük başarılar kazandıklarını söyleyen İpbaş, “Her mezuniyet, bir başka basamağın başlangıcıdır. Bugün okulumuzdan sizi uğurlarken, biliyoruz ki her biriniz bilgi ve erdemle donatıldınız. Yine biliyoruz ki her biriniz, Türkiye'nin seçkin üniversitelerinde eğitim hayatınıza devam edeceksiniz. Bu yolculukta okumaktan ve çalışmaktan asla vazgeçmeyin. Asıl başarı budur. Bunları yaptığınız sürece tüm kapılar size sonuna kadar açık olacaktır. Kırçiçeği ailesi olarak biz de gençlerimize destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kemal İpbaş, daha sonra okulu birincilikle bitiren Ebru Olgaç'a mezuniyet hediyesini sundu. Olgaç,  her zaman yanında olan ailesi, öğretmenleri ve arkadaşlarına bu mutlu gününde de yanında oldukları için teşekkür etti. Okul ikincisi Elif Gülgen'e hediyesini Kırçiçeği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman İpbaş verirken, okul üçüncüsü Deniz Duman ise mezuniyet hediyesini, Kırçiçeği Genel Müdürü Meryem Dilşad İpbaş'ın elinden aldı. Tören, öğrencilerin keplerini fırlatmasıyla sona erdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Karacasu, Kırçiçeği Anadolu Lisesi, Kemal İpbaş, Ebru Olgaç
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kırçiçeklerinin mezuniyet coşkusu
Kırçiçeklerinin mezuniyet coşkusu
Kırçiçeklerinin mezuniyet coşkusu
Yorumlar
Haber Yazılımı