Haber Detayı
06 Ekim 2017 - Cuma 13:59 Bu haber 1045 kez okundu
 
Kılavuz, Aydın’ı ziyaret etti
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek Aydınlı Ülkücülerle bir araya geldiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Kılavuz, Aydın’ı ziyaret etti

AYDIN- Ziyaretle ilgili açıklamaya göre, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanlığı ziyaretinde, Ülkücü gençlerle sohbet eden Kılavuz, “Ülkü Ocakları İl Başkanı Emre Özbey ve değerli yönetimi, hamdolsun Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın adına yakışır eğitimci bir kadro. Ülkü Ocakları bir mekteptir, ilim irfan yuvasıdır. Bugün Türk Gençliğine çeşitli oyunlar oynanıyor. Gençlerimiz geçmişini unutmuş, kendini unutmuş, geleceğini unutmuş; ailesine, milletine olan sorumluluğunu unutmuş sadece zevki sefayı düşünen akıl dışı tuzaklara çekilmeye çalışılıyor. Bizler gençlerimizi bu bataklardan kurtaracağız. İnanıyoruz ve biliyoruz ki Ülkücü Gençlik hiç bir zaman bu oyunlara gelmeyecektir. Sevgili kardeşlerim, burası Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in, şehitlerimizin emanetidir bu emanete halel getirmeyelim, leke düşürmeyelim. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır Hadis-i Şerifini aklımızdan çıkarmayacağız. Kararlı olacağız, çalışkan olacağız, gözümüzü de daldan budaktan esirgemeyeceğiz! Bu sözümü de yanlış anlamayın bu sözü milletimiz adına diyorum kavga gürültü adına demiyorum. Ben sizlere inanıyor ve güveniyorum, Cenab-ı Allah hepinizi muzaffer eylesin. Başta İl Başkanımız Emre Özbey olmak üzere, değerli yönetimine ve hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi, tebriklerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Rabbim sizlerin eksikliğini göstermesin, sağ olun, var olun” dedi.

Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı EmreÖzbey de, "Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Bey'in ilimizi ve Ocağımızı ziyaret etmiş olmaları bizleri memnun etmiştir. Sayın Genel Başkanımızın emir ve talimatları doğrultusunda Aydın'da daha iyi çalışmalar ortaya koymak için her türlü gayreti göstermeye devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

Kılavuz, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanlığı ziyaretinin ardından, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Levent İlter ve yönetimini ziyaret etti. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kılavuz, “Türk Milleti’ni düştüğü darboğazdan kurtaracak, Türklüğümüzü hapsetmeye çalışan zihniyetlere cevabı verecek olan Ülkücü Hareket’tir. Ülkücü Hareket, son neferi var oldukça ihanet projelerinin hiçbir geçerliliği yoktur. Bu ülkede son kale Milliyetçi Hareket’tir ve bu kalenin temelleri çok sağlam bir şekilde inşa edilmiştir. Allah’ın izniyle Ülkücü hareket dimdik ayaktadır ve bu hareketi çökertmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir” dedi.

Ülkücü gençler ve partililerle tek tek hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, misafirperverliklerinden ötürü Aydınlılara teşekkür ederek Aydın’dan ayrıldı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Ülkü Ocakları, MHP, Olcay Kılavuz, Emre Özbey
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kılavuz, Aydın’ı ziyaret etti
Kılavuz, Aydın’ı ziyaret etti
Yorumlar
Haber Yazılımı