Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 16:30 Bu haber 987 kez okundu
 
KESO Yönetimi birinci yılını kutladı
Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda (KESO) geçtiğimiz yıl yapılan seçimlerini kazanan yönetimin birinci yılı, düzenlenen etkinlikle kutlandığı bildirildi.
GENEL Haberi
KESO Yönetimi birinci yılını kutladı

Bilgi Koleji

AYDIN- 6 Şubat 2018’de mazbatasını alarak göreve başlayan Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çalım ve yönetimi pasta keserek görev süresinin birinci yılını kutladı.

Yapılan açıklamaya göre, geçen bir yılı değerlendiren Çalım, “Öncelikle esnaf dostlarımıza teşekkür ederim. Bir yıl önce bizi layık görüp göreve getirmişlerdi. Öncelik hedefimiz esnafımızın yararına onlara kolaylık sağlayacak hizmetler yapmak oldu. Esnafımıza birçok alanda indirim sağlayan KESO Kartı hizmete soktuk. Esnaflarımızın çocuklarına ücretsiz eğitim kursları veriyoruz. Sektör fuarlarına yoğun katılım sağlıyoruz. Bir yıl içinde odamızı teknoloji açısından standartların üstüne çıkardık. Oluşturduğumuz Ar-Ge birimi ile esnaflarımız isteklerini toparlayıp hayata geçirmek üzere planlamalar yapıyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızda hem esnafımıza hem de ilçemize katkı sağlayacak projeler olacaktır”  şeklinde konuştu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, KESO, Ahmet Çalım
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KESO Yönetimi birinci yılını kutladı
Yorumlar
Haber Yazılımı