Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
17 Kasım 2016 - Perşembe 12:57 Bu haber 911 kez okundu
 
Kaymakamlık müstahdemi tutuklandı
Aydın’da devem eden FETÖ/PDY operasyonları kapsamında tutuklanan Karacasu Kaymakamı’nın hizmetlilerinden S.T. ByLock adlı örgütün haberleşme programını kullandığı iddiası ile yeniden çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
ASAYİŞ Haberi
Kaymakamlık müstahdemi tutuklandı

AYDIN- Daha önce Milli Eğitim’de çalıştığı öğrenilen S.T.’nin sosyal paylaşım sitesi hesabından 15 Temmuz darbe girişiminin ardından demokrasi nöbeti tutulan meydanlarda fotoğraf çekilip paylaştığı görüldü.

Bilindiği gibi 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yapılan operasyonlarda Karacasu Kaymakamı, İlçe Emniyet Müdürü FETÖ/PDY terör örgütünden dolayı açığa alınmış kaymakam tutuklanmıştı. İlçe’de Emniyet açığa alınan Emniyet Müdürü’ne vekaleten atanan amir de bir süre sonra aynı operasyon kapsamında açığa alınmıştı. Kaymakam ile birlikte göz atına alınan kaymakamlık çalışanlarından S.T. denetimli serbestlik kapsamında serbest bırakılan S.T. isimi kaymaklık müstahdemi örgütün haberleşme sistemi ByLock’un deşifre edilmesinden sonra ikinci kez gözaltına alınarak adliyeye sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Karacasu, Kaymakamlık, Müstahdem,
Yorumlar
Haber Yazılımı