Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 18:51 Bu haber 2034 kez okundu
 
Kayalı: Biz kıblemizi değiştirmeyiz
Kuşadası Belediye Meclisi’nde konuşan Başkan Özer Kayalı, “Bizim gittiğimiz yol belli. Beni yeterince tanımayan insanlar, başka partilerden aday olacağımı yazıyorlar. Biz kıblemizi değiştirmeyiz kimse merak etmesin” dedi.
SİYASET Haberi
Kayalı: Biz kıblemizi değiştirmeyiz

AYDIN- Kuşadası Belediye Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantısı’nın, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı başkanlığında Erkan Yücel Sahnesi’nde yapıldığı bildirildi.

Yapılan açıklamaya göre, müdürlüklerden gelen ve komisyonlara havale edilen konuların görüşüldüğü toplantıda, 27 Şubat-2 Mart tarihleri arasında Kanada’da yapılacak olan Robotique First Quebec Yarışması’na katılacak olan Hasan Fatma Önal Anadolu Lisesi iki öğrencinin yol masraflarının karşılanmasına karar verildi.

Toplantı öncesinde konuşan Başkan Kayalı, başka bir partiye destek verdiğine ve aday olacağına ilişkin iddialara yanıt verdi. Başkan Kayalı, “Eğer başka bir partiye destek verseydim, o partiden aday olur, seçilirdim. Bizim gittiğimiz yol belli. Beni yeterince tanımayan insanlar, başka partilerden aday olacağımı yazıyorlar. Biz kıblemizi değiştirmeyiz kimse merak etmesin” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Özer Kayalı, CHP
Yorumlar
Haber Yazılımı