Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 14:06 Bu haber 1243 kez okundu
 
Kaya: Deveciler iyi insandır
Aydın'da, yerel seçimde aday gösterildiği 'Millet İttifakı'ndan İncirliova Belediye Başkanlığı'na seçilen İYİ Parti'li Aytekin Kaya, “deveciden başkan olmaz sözlerine” görev teslim törenine deveyle gelerek göndermede bulundu.
GENEL Haberi
Kaya: Deveciler iyi insandır

AYDIN- Görevi deveyle teslim alan Başkan Kaya, olayın hikayesini anlattı. ‘’Arkadaşlar, köye gidip vatandaşlara, ‘deveciden başkan mı olur?’ diye soruyorlar. Ama sordukları deveciymiş. ‘Biz de deveciyiz demişler’” sözleriyle olayı hatırlatan Başkan Kaya, bundan dolayı ‘Deveciden Başkan Olur’ sloganıyla yola çıktıklarını söyledi. Devecilerin güzel insanlar olduklarını belirten Başkan Kaya, ‘’Deveciler ahlaklı insanlardır, düzgün insanlardır. Devecilerin aile yapısı çok düzgündür. Çanakkale’den Antalya’ya, Antalya’dan Kirazlı’ya kadar 8 vilayetin hepsi bir aile gibi aynı düzgün insanlardır. Devecilerde sıkıntı yoktur’’ diye konuştu.

Başkanlık görevine başlayan Kaya, "Parti rozetimizi çıkartıp, Türk Bayrağı’nı yakamıza taktık. 51 bin 500 İncirliovalının hepsine kapımız açık. Hepsi ağabeyimiz, kardeşimizdir. İlçeyi hep birlikte yöneteceğiz. Hiç sıkıntı yok. Hizmet için varız" dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Aytekin Kaya, deveciler
Yorumlar
Haber Yazılımı