Haber Detayı
07 Aralık 2015 - Pazartesi 12:07 Bu haber 2424 kez okundu
 
Kavaklı Anadolu Lisesi kahvaltıda
Özel Kavaklı Anadolu Lisesi, Okul Aile Birliği tarafından Form Aydın David People Cafe’de okul öğretmenleri ve öğrenci velileri kahvaltıda bir araya geldiler.
DÜNYA Haberi
Kavaklı Anadolu Lisesi kahvaltıda

Gezgin Değirmenci/Efeler

Özel Kavaklı Anadolu Lisesi, Okul Aile Birliği Başkanı Evrim Bosnalı yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Yeni eğitim ve öğretim yılının okul aile birliği olarak ilk etkinliğini bugün yapıyoruz.

Bu tür etkinliklerimize katılımın çocuklarımızın okul başarısını ve sosyal hayatını olumlu yönde etkilediğini düşünüyorum. Bu nedenle öğrenci velilerimizin ve okul öğretmenlerimizin katılımı bizim için çok önemli.

Amacımız öğrenci velileri ve öğretmenlerimiz arasındaki diyalogu geliştirmek, birlik ve beraberliği sağlamaktır. Bizler okul aile birliği olarak zaman zaman bu ve buna benzer etkinlikler düzenleyerek çocuklarımızın geleceğiyle ilgili okul öğretmenlerimizle birlikte yeni güzel fikirlerin ortaya çıkmasını da sağlayacağız” dedi.

Özel Kavaklı Anadolu Lisesi, Okul Kurucu temsilcisi Aslı Kavaklı ise, “Bugün burada okulumuzun aile birliğinin düzenlediği bu güzel buluşmadan dolayı teşekkür ediyorum.

Öğrenci velilerimizin okul öğretmenleriyle birlikte kahvaltı yapmaları ve öğretmenlerimizle kaynaşmaları, çocuklarımızın geleceği yönünde son derece önemli olduğunu düşünüyorum.

Bu buluşmayı organize eden başta okul aile birliği başkanımız Evrim Bosnalı ve Dilek Soğancı, Rabia Uçar, Aysun Çelik, Fatma Karadağ, Yüksel Demir, Havva Öndeş, Özge Önder ve Nuray Alptekin’e teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (Yeni Ufuk) - Aydın Yeni Ufuk Gazetesi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Evrim Bosnalı, Kavaklı Lisesi, Aydın,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kavaklı Anadolu Lisesi kahvaltıda
Kavaklı Anadolu Lisesi kahvaltıda
Kavaklı Anadolu Lisesi kahvaltıda
Yorumlar
Haber Yazılımı