Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 10:41 Bu haber 2487 kez okundu
 
Karateciler madalya avında
Nazillili Karateciler kuşak töreninde siyah kuşaklarını kuşandı ve Isparta’da yapılacak olan müsabakaya hazırlandı.
SPOR Haberi
Karateciler madalya avında

AYDIN- Karate Antrenörü Mustafa Özsun tarafından hazırlanan Nazilli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü sporcularının amacı ise, Isparta’daki grup müsabakalarından madalya ile ilçeye dönmek.

Aydın’ın Nazilli ilçesinde ikamet eden 5. Kademe 7. Dan Karate Teknik Direktörü 37 yıllık Karateci Mustafa Özsun, siyah kuşak almaya hak kazanan sporcuları için düzenledikleri törenin ardından Isparta’da yapılacak olan Kumite Bölge Şampiyonası için son hazırlıkları tamamladıklarını söyledi. Öncelikle sporcuların çalışmasında ve müsabakalara hazırlanmasında büyük destek veren Gençlik Hizmetleri Nazilli İlçe Müdürü Güven Eker’e teşekkür eden Özsun, “Milli Eğitim Bakanlığı Liseler arası gençler Kumite Şampiyonası’nda 62 kiloda Aydın birincisi olan Nazillili sporcumuz Hüseyin Menteş, Isparta’da yapılacak olan gruplar Kumite Şampiyonası’nda Aydın’ı temsil edecek. Öğrencimizin 09-10 Şubat 2019 tarihlerinde yapılacak olan şampiyonadan madalyayla dönmesini bekliyoruz. Gençlerimizin kötü alışkanlıklarından uzak kalmaları ve sporcu olarak topluma faydalı birer birey olmalarını sağlamak için çalışmalarımız sürecek. Tüm gençlerimizi spor yapmaya davet ediyorum” dedi.

Isparta’dan madalya ile döneceğini ifade eden genç sporcu Hüseyin Menteş, “Ailem ve hocamın desteğiyle il şampiyonu oldum. Bundan sonraki hedefim gruplarda iyi derece elde ederek Türkiye şampiyonasına katılmak ve Nazilli başta olmak üzere Aydınımızın adını başarı listesine yazdırmak” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Karate, Karateciler, Güven Eker, Mustafa Özsun
Yorumlar
Haber Yazılımı