Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 15:28 Bu haber 1289 kez okundu
 
Karate İl Şampiyonası tamamlandı
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Karate İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.
SPOR Haberi
Karate İl Şampiyonası tamamlandı

AYDIN- Renkli görüntülere sahne olan müsabakalara yaklaşık 200 sporcu katıldı. Turnuvada sporcuların aileleri de tribünleri doldurarak sporculara destekte bulundu.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organize ettiği karate müsabakalarının ardından derece elde eden sporculara başarı belgesi ve madalya takdim edildi. Ödül törenine Spor Şube Müdürü Mikail Kavaklı, Personel Şube Müdürü Ahmet Coşkun Parlakyalçın, Okulsporları İl Temsilcisi Ayhan Afşar, Karate İl Temsilcisi İrfan Yiğit, Okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Kulüp Antrenörleri katıldı.

Okulsporları Küçükler, Yıldızlar ve Gençler (A-B) Karate İl Birinciliği müsabakalarının ardından kata ve kumite kategorileri ile sıkletlerinde derece elde eden sporcular Aydın’ı grup şampiyonasında temsil edecekler.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, müsabakalara katılan tüm sporcuları tebrik etti ve Aydın’ı şampiyonalarda temsil edecek olan sporculara başarılar diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Karate il şampiyonası, Mikail Kavaklı, Ahmet Coşkun Parlakyalçın
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Karate İl Şampiyonası tamamlandı
Karate İl Şampiyonası tamamlandı
Karate İl Şampiyonası tamamlandı
Karate İl Şampiyonası tamamlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı