Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 20:09 Bu haber 546 kez okundu
 
‘Kalleşçe kumpas kurdular’
Bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarında gerçeği yansıtmayan haberlerden sonra Aydın Büyükşehir Belediyesi Barınaklar Sorumlusu Serdal Güleryüz, kişisel sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.
GÜNCEL Haberi
‘Kalleşçe kumpas kurdular’

AYDIN- Güleryüz, ”Bu yapılan kalleşçe bir kumpastır” diye ifadeler kullandığı paylaşımında yapılan haberlerin iftiradan öteye gitmediğini ifade etti.

24.11.2017 tarihinde 444 40 09 iletişim hattına gelen ihbar üzerine Aydın Zeybek Mahallesi TOKİ evleri civarında kimin tarafından yapıldığı belli olmayan köpek zehirlenmesi olayı bazı basın organları ve sosyal medyada, sanki büyükşehir tarafından yapılmış olarak gösterildi. Haberlerin aslı astarı olmadığı bizzat büyükşehir belediyesi tarafından kamuoyuna yapılan basın açıklamasının ardından duyuruldu.

Alınan ihbar sonrası olay yerinde zehirlenen 13 köpeği almayan bizzat kendi giden Barınaklar Sorumlusu Serdal Güleryüz de sosyal medya hesabından olayı “Kalleşçe kurulmuş pusu” olarak değerlendirdi. Hesabında ekibiyle birlikte bir fotoğraf paylaşarak şu yorumlarda bulundu.

“2017 Ekim ayındaki köpek zehirlenmesi olayına ilk müdahaleyi ben yaptım. Vicdansızlar tarafından zehirlenen 13 köpeğe hemen müdahale edip barınağa getirdim ve 8 tanesini kurtarmayı başardım. Kalleşçe kumpas kurup ne kadar saldırsanız da biz işimizi yapmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Köpek katliamı iddiası, Serdal Güleryüz, kumpas
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
‘Kalleşçe kumpas kurdular’
Yorumlar
Haber Yazılımı