Haber Detayı
14 Mart 2018 - Çarşamba 14:44 Bu haber 474 kez okundu
 
Kale, sağlık çalışanlarının bayramını kutladı
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle ilçedeki sağlık çalışanlarını ziyaret edip birer çiçek takdim ettİ.
GÜNCEL Haberi
Kale, sağlık çalışanlarının bayramını kutladı

AYDIN- Daha önce hiçbir belediye başkanının kendilerini ziyaret ederek tıp bayramlarını kutlamadığını ifade eden sağlık çalışanları bu duyarlı davranıştan dolayı Başkan Kale’ye teşekkür etti.

Sağlık sektöründe çalışanların kendisine göstermiş olduğu ilgiden dolayı onur duyduğunu ifade eden Başkan Kale, “Siz değerli sağlık çalışanları kutsal bir görevi icra ediyorsunuz. Çünkü gece gündüz demeden karşılıksız çalışarak halkımızın sağlık problemlerine çözüm üretmektesiniz. Bunu yaparken de fedakarca insani bir görev üstlenmektesiniz. Yoğun ve stresli bir o kadar da önemli bir görev icra eden doktor, hemşire, ebe, acil tıp teknisyeni gibi tüm sağlık çalışanlarımıza karşı daha hassas ve duyarlı olmamız gerekmektedir. Sizlerin zaman zaman karşılaştığı saldırı ve şiddet olaylarını kınıyorum. Bu nedenle şunu belirtmek isterim ki siz değerli sağlık çalışanlarımızı sadece yılda bir kere değil her zaman hatırladığımızı ve önem verdiğimizi belirtmek isterim. Bu duygu ve düşüncelerle 14 Mart Tıp Bayramınızı kutlar saygılarımı sunarım” şeklinde konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Gürşat Kale, Tıp Byaramı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kale, sağlık çalışanlarının bayramını kutladı
Yorumlar
Haber Yazılımı