Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 13:51 Bu haber 1509 kez okundu
 
Kadınlar Denizi'ne Didim modeli
CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Kadınlar Denizi esnafı ile Kadınlar Denizi’nde buluştu. Yoğun bir katılım olan görüşmede esnafın sorunlarını Ömer Günel İle paylaştığı bildirildi.
GENEL Haberi
Kadınlar Denizi'ne Didim modeli

Bilgi Koleji

AYDIN- Edinilen bilgiye göre, Başkan Adayı Ömer Günel esnafın tüm sorularını detaylı şekilde cevaplayan Ömer Günel şunları söyledi:

“Öncelikle size şunun müjdesini vermek istiyorum. Benim dönemimde artık sorunlarınızın muhatabını aramak zorunda kalmayacaksınız. Buna biz bakmıyoruz Aydın Büyükşehir Belediyesi bakıyor gibi bir cevap duymayacaksınız. Her sorunun muhatabı biziz ve sorunlar çözülünceye kadar takipçisi de biz olacağız.

Bu sahil bu kent bizim. Yetki sahibi büyükşehir de olsa biz buraları yerinden çok daha sağlıklı takip edebiliriz. O yüzden büyükşehir ile aynı Didim’de yaptığı gibi bir uygulamaya gideceğiz. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kanunen yetkileri Kuşadası Belediyesi’ne devretme hakkı var. Bunu Didim’de yaptılar. Masrafları büyükşehirden karşılanarak bu alanların bakımını biz yapacağız.”

BENDEN BIKACAKSINIZ

Esnaf, Kadınlar Denizi Yolu’nun yapılması, sahil şeridinin yosunlanması, kumsaldaki kumun çekilmesi, sahil şeridinin düzenlenmesi gibi sorunlarını aktardılar. Ayrıca belediye başkanına ulaşamıyor olmaktan çok müzdarip olduklarını ve bu dönem ulaşılabilir bir belediye başkanı istediklerini Ömer Günel’e aktardılar.

Ömer Günel “En büyük sıkıntılarınızdan birinin muhatap bulamamak, belediye başkanına ulaşamamak olduğunu görüyorum. Bu konuda sizlere şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim o kadar çok aranızda ve içinizde olacağım ki benden bıkacaksınız” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Kadınlar Denizi, CHP, Ömer Günel
Yorumlar
Haber Yazılımı