Haber Detayı
12 Mart 2018 - Pazartesi 13:11 Bu haber 397 kez okundu
 
Kabak, DTO’yu ziyaret etti
İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Kadri Kabak Didim Ticaret Odası’nı ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi
Kabak, DTO’yu ziyaret etti

AYDIN- Didim’de bir dizi ziyarette bulunan İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Kadri Kabak, beraberinde İŞKUR Aydın İl Müdürü Rahmi Terzi, İl Müdür Yardımcısı Nazmi Yaman ve Söke Hizmet Merkezi Müdürü Tuncay Özdemir ile Didim Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette, ev sahipliğini Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Başkan Yardımcısı Mehmet Urgancı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Vela yaptı.

Genel Müdür yardımcısı Kadri Kabak, ziyarette, Didim Ticaret Odası’nın verdiği İŞKUR hizmetleri, başarılı işbirlikleri ve eğitim alanında gerçekleştirilen ortak çalışmalar için teşekkür etti. Başkan Şaban Üstündağ da ,“Üyelerimiz için önemli kolaylıklar sağlayan bu işbirliği için biz de çok teşekkür ederiz, Didim’e kalıcı bir ofis açılması, Söke’deki gibi bir hizmet merkezi müdürlüğü kurulması gerektiğine inanıyoruz” diyerek bu konuda Genel Müdür yardımcısı Kadri Kabak’tan destek beklediklerini belirtti.

İlçe ve ülke ekonomi konusunda fikir alışverişinde bulunulan ziyarette, ilçe turizmi, Didim’in gelişimi, Didim’in diğer turizm beldelerine göre avantajları konuşuldu.

Genel Müdür Yardımcısı Kadri Kabak, geçen yıl gerçekleşen istihdam seferberliğinin çok başarılı bir şekilde tamamlandığını, ülkeye kazanımının büyük olduğunu belirterek, bu süreci tüm bileşenlerin alnının akıyla tamamladığını ifade etti. Kabak, “Bunu büyük oranda özel sektör gerçekleştirdi. Odalarımız da çok başarılı bir iş ortaya koydu. Bu vesile ile sizin şahsınızda tüm Odaları tekrar tebrik ediyoruz. Bu başarıdan sonra ikinci faz için hazırlıklara başlandı. Çok yakında tekrar çalışmalara başlanacak. Ekonomide 2018 yılı hedefleri çok büyük. Ekonomi büyüdükçe pasta büyüyecek, herkesin pastadan aldığı pay büyüyecek” diye konuştu.

Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ ise, “Zor bir dönem atlatılıyor. Hazırlık aşamasında olan Teşvik paketleri, ekonomik paketler ile yeniden avantajlar sağlanarak bu süreçten hızla çıkılacağına inancımız tam” dedi.

Ziyaret sonunda Başkan Şaban Üstündağ, Genel Müdür Yardımcısı Kadri Kabak’a günün hatırası adına hediye takdim etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, DTO, Şaban Üstündağ. Kadri Kabak, Rahmi Terzi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kabak, DTO’yu ziyaret etti
Yorumlar
Haber Yazılımı