301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 09:57 Bu haber 923 kez okundu
 
Judo şampiyonası tamamlandı
Aydın’da, 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı Okullar Arası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Judo İl Birinciliği ile Gençler Judo Türkiye Şampiyonası il seçme müsabakaları gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
Judo şampiyonası tamamlandı

AYDIN- Efeler Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakaya yaklaşık 60 sporcu katıldı. Rekabet içinde centilmence geçen müsabakalarda sporcuları aileleri yalnız bırakmadı. Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde gerçekleştirilen müsabakaların ardından derece elde eden sporculara madalya ve başarı belgesi takdim edildi.

Ödül törenine Spor Şube Müdürü Mikail Kavaklı, Personel Şube Müdürü Ahmet Coşkun Parlakyalçın, Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Yoğurtçu, Okulsporları İl Temsilcisi Ayhan Afşar, Judo İl Temsilcisi Yusuf Yeşilyurt, Okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Kulüp Antrenörleri katıldı.

Aydın’ı Türkiye Şampiyonasında ve Gruplarda Temsil Edecek

Müsabakaların tamamlanmasının ardından Gençler Judo Türkiye Şampiyonası İl Seçmeleri'nde derece elde eden sporcular, 09 – 11 Şubat 2018 tarihleri arasında Denizli’de yapılacak olan Gençler Judo Türkiye Şampiyonasında Aydın’ı temsil edecek. 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı Okulları Arası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Judo İl Birinciliği müsabakalarının ardından derece elde eden sporcular ise Aydın’ı grup şampiyonasında temsil edecek.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü müsabakalara katılan tüm sporcuları tebrik etti ve Aydın’ı şampiyonalarda temsil edecek olan sporculara başarılar diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Judo İl Şampiyonası, Mikail Kavaklı, Ahmet Coşkun Parlakyal
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Judo şampiyonası tamamlandı
Judo şampiyonası tamamlandı
Judo şampiyonası tamamlandı
Judo şampiyonası tamamlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı