Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 18:15 Bu haber 873 kez okundu
 
JMO’da Hasan Kuru güven tazeledi
Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Aydın İl Temsilciliği seçimi yapıldı. Aydın Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Hasan Kuru güven tazeledi.
GÜNCEL Haberi
JMO’da Hasan Kuru güven tazeledi

Bilgi Koleji

AYDIN- Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliğinde yapılan eğilim yoklaması sonucu oyların tamamını alarak oy birliği ile mevcut İl Başkanı Hasan Kuru tekrar seçildi.

Başkan Hasan Kuru, yaptığı teşekkür konuşmasında; “Jeoloji Mühendisliği mesleği, doğal afetlere maruz kalan ülkemizde kamu hizmeti niteliğinde hizmetler yapmaktadırlar. Bu noktada yaşadığımız kentin ve ülkemizin her daim daha güvenli olabilmesi için hizmet etmeye devam edeceğiz.

Yeni çalışma dönemimizde meslektaşlarımızın daha yetkin ve donanımlı olabilmeleri açısından yanında olacağız. Kent gündeminde yer tutan konular hakkında görsel, yazılı basın, seminer ve konferanslar yardımıyla bilgilendirme ve çözüm ortağı olarak çalışmalar yapacağız.

Modern toplumların ekonomik ve toplumsal gelişmişliklerini belirleyen kadim meslekler arasında bulunan jeoloji biliminin ülkemizin geleceğine ve refahına katkısını biliyoruz ve bunun için mücadele etmeye, hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, JMO, Hasan Kuru, Jeoloji Mühendisleri Odası
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
JMO’da Hasan Kuru güven tazeledi
Yorumlar
Haber Yazılımı