Haber Detayı
11 Ağustos 2017 - Cuma 12:00 Bu haber 695 kez okundu
 
İŞKUR Müdürü Altun’dan veda ziyareti
Söke İŞKUR Müdürü Cemil Altun, Didim Ticaret Odası'na veda ziyaretinde bulundu.
GÜNCEL Haberi
İŞKUR Müdürü Altun’dan veda ziyareti

AYDIN- Sorumluluk alanı Didim’i de kapsayan İŞKUR Söke Hizmet Merkezi Müdürlüğü görevini dört yıldır sürdüren Cemil Altun, İzmir’e tayin olması sebebi ile Didim Ticaret Odası’na veda ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette ev sahipliği yapan Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Başkan Yardımcıları Mehmet Urgancı ve Mehmet Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Vela ve Mekin Subaşı, Altun’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

Ziyarette konuşan Cemil Altun, “Yaklaşık dört yıl görev yaptığım Çalışma ve İş Kurumu Söke Hizmet Merkezi Şube Müdürlüğü görevinden İzmir’e tayinim çıkması nedeni ile hafta sonu itibarıyla ayrılacağım. Görev yaptığım dönem içerisinde siz Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu’na, Kaymakamımız İskender Yönden, Belediye Başkanımız Deniz Atabay başta olmak üzere, Başkan yardımcılarımıza, basın mensuplarına, kamu dairelerinin değerli amir ve mensuplarına, sivil toplum örgütlerinin başkan ve üyelerine, işverenlerimize, çeşitli sebeplerle Kurumumuzdan hizmet alan iş arayanlarımıza, fedakârca görevlerini en üst düzey motivasyonla görev yapan Kurumumun personellerine ve artık kendimi onlardan biri saydığım çok kıymetli Didim halkına görevde kaldığım sürede gösterdikleri yakın ilgi ve alaka için teşekkürü bir borç biliyorum. Görev yaptığımız süre içinde elimizden gelenin fazlasını yapmaya, kurumumuzu umut kapısı olarak gören iş arayan, engelli ve eski hükümlü kardeşlerimize karşılıklı saygı ve anlayış içerisinde, kendilerini rahat ifade edebildikleri bir ortam, durumları sebebi ile oluşan stres ve travmaları daha çabuk atlatmalarını amaçlayan bir anlayışla sorunlarına çözüm bulmaya, işverenlerimize kurumumuzun sunduğu tüm hizmetlerden azami düzeyde faydalanmalarını amaç edindik. Kurumumuz bundan sonraki dönemde aynı şevk ve azimle Didim’imize hizmete devam edecektir. Bu duygularla sizden ve tüm hemşerilerimizden helallik ve dua diliyorum” dedi.

Ziyareti için Altun’a teşekkür eden Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ ise, bugüne kadar gerçekleştirilen faaliyetler ve Didim Ticaret Odası ile işbirliği için teşekkür etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Didim, İŞKUR, Cemil Altun, Şaban Üstündağ
Yorumlar
Haber Yazılımı