Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 14:35 Bu haber 896 kez okundu
 
İrdem: İYİ Parti’nin Cevherleriyiz
Hüseyin İrdem, “Bizler toplumsal değerlere önem veren ve her daim İncirliovalı halkımızın yanında olan İYİ Parti’nin cevherleriyiz”
- Haberi
İrdem: İYİ Parti’nin Cevherleriyiz

İYİ Parti İncirliova İlçe Başkan yardımcısı Hüseyin İrdem, “İncirliova’da yaşayan vatandaşların bayram alışverişlerini Koronavirüs salgını dolayısı ile zor günler yaşayan yerel esnaflardan yapmasını istedi” Başkan Yardımcısı İrdem, “Gün, İncirliova ekonomisine önemli katkılar sunan, yerel esnafa destek olma günüdür. Bayram alışverişimizi virüs sürecinde çok zor günler geçiren yerel esnafımızdan yapalım. Bereketiyle gelen Ramazan ayında olduğu gibi, milletimizin bayram alışverişinde de yerel esnafımızı tercih etmelerini istiyoruz. Böylece esnafımız biraz olsun rahat nefes alacaktır.

Yerel esnafımızın yanında çalışan ve akşam evine ekmek götüren bizim kardeşlerimizdir. Genellikle Part-Time eleman çalıştıran ve yöneticilerini dışarıdan getiren ulusal markaların ise İncirliova’ya bir katkısı yoktur. Gerekli malzeme tedarikini Aydın’dan veya İncirliova'dan değil şehir dışından temin ediyorlar ve tüm hâsılatlarını da yine İncirliova Aydın dışına gönderiyorlar. Oysa yerel esnafımız toptan malzemesini Aydın toptancılarından alıyor ve yerel esnaf toptancı buluşması gerçekleşiyor. Böylece İncirliova ekonomisine önemli bir katkı sağlanıyor. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, zor zamanınızda yanlarında olan esnafımızın yanında olmalarıdır. Herkese çağrımızdır, zaman birlik olma ve yerel esnafımıza sahip çıkma zamanıdır.

KURALLARA UYMAYI İHMAL ETMEYELİM”

İrdem, “Kurallara da mutlaka uyulması gerektiğinin altını çizmekte fayda var. Bayram alışverişi esnasında maske takalım ve sosyal mesafeye dikkat edelim. Yoğunluğa neden olmadan alışverişimizi tamamlayalım. Yerel esnafımıza sahip çıkalım, İncirliova kazansın. Marketimiz, bakkalımız, manavımız, kuruyemişçimiz, peynircimiz, balcımız, çiçekçimiz, baharatçımız, giyimcimiz, ayakkabıcımız, çantacımız, terzimiz, hırdavatçımız, lokantacımız, kumaşçımız, kasabımız ve tüm yerel esnafımız sizi bekliyor. Özellikle de Aydın İncirliova’da üretim yapan markalarımızı tercih edelim. Gün birlik olma günüdür, İncirliova’nın ekonomik can damarı olan yerel esnafımızın yanında olalım.

Tüm İncirliova STK, Meslek Odalarına çağrımdır” dedi.  Başkan Yardımcısı Hüseyin İrdem son olarak, “tüm İncirliova halkımızın Ramazan Bayramını kutlar büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim” diyerek açıklamasını tamamladı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: İncirliova, İYİ Parti, Hüseyin İrdem, Korona,
Yorumlar
Haber Yazılımı