301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Kasım 2017 - Perşembe 16:56 Bu haber 756 kez okundu
 
İncirliova’nın ilk sahası hizmete açılıyor
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İncirliova Belediye Başkanlığı’nın ortaklaşa yaptığı sentetik çim saha hizmete açılıyor.
GÜNCEL Haberi
İncirliova’nın ilk sahası hizmete açılıyor

AYDIN- Ahmet Yaşar Kocabıyık Şehir Stadyumu’nun yan tarafına yapılan ve İncirliova’nın ilk sentetik çim sahası olma özelliğine sahip olan saha, ilçedeki tüm amatör spor kulüplerinin resmi müsabakalarına ev sahipliği yapacak.

Yapımında, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ile Aydın Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Bekir Çeker’in büyük katkı sağladığı 95x65 ölçülerindeki sentetik çim saha 05 Kasım 2017 Pazar günü düzenlenecek törenle resmi hizmete açılacak.

“SPORUN VE SPORCUNUN DESTEKÇİSİYİZ”

Göreve geldikleri 2014 yılından bu yana ilçe genelindeki tüm sportif faaliyetleri desteklediklerini dile getiren İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, stadın yapımında büyük bir emek harcayan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker’e teşekkür etti.

İncirliova Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini vurgulayan Başkan Kale, şunları söyledi:

“Elimizdeki imkanlar doğrultusunda ilçemizdeki tüm amatör spor kulüplerimizin yanı sıra okullarımızın sportif malzeme ihtiyaçlarını karşılamaya büyük önem veriyoruz. Ayrıca, belli aralıklarla organize ettiğimiz sportif yarışmalarda dereceye giren sporcularımızı ödüllendiriyoruz. Mahallelerimize yeni halı sahalar inşa etmenin yanı sıra yapımını tamamladığımız çocuk oyun parkları ile sosyal tesislerimizde sportif faaliyetlerin yapılacağı üniteleri oluşturmaya özen gösteriyoruz. Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana açtığımız yaz spor okullarıyla da 1200 öğrencimizi ilk defa sporla buluşturduk. Hafta sonu açılışını gerçekleştireceğimiz sentetik çim sahamız ilçemizde bir ilki oluşturmaktadır. Bu sahanın İncirliova’mıza kazandırılmasında büyük emek harcayan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker’e ilçemiz adına da teşekkür ediyorum. İncirliova Belediyesi olarak ilçemizin sportif tesisleşmesinde elimizden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğiz.”

İncirliova Sentetik Çim Sahası 05 Kasım 2017 Pazar günü saat 13:00’da organize edilecek olan voleybol ve futbol müsabakalarıyla resmi olarak hizmete açılacak. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Gürşat Kale, çim saha
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İncirliova’nın ilk sahası hizmete açılıyor
İncirliova’nın ilk sahası hizmete açılıyor
İncirliova’nın ilk sahası hizmete açılıyor
İncirliova’nın ilk sahası hizmete açılıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı