Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 16:21 Bu haber 688 kez okundu
 
İncirliova Belediyespor Kulübü'nün Yeni Başkanı Akın Kıvrak oldu
Aydın Amatör Süper Lig takımlarından İncirliova Belediyespor Kulübü’nün olağanüstü genel kurulu toplantısını gerçekleştirdiği, yapılan toplantıda yeni kulüp Başkanı’nın Akın Kıvrak olduğu bildirildi.
SPOR Haberi
İncirliova Belediyespor Kulübü'nün Yeni Başkanı Akın Kıvrak oldu

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Aydın Amatör Süper Lig’de bu sezon iddialı bir kadro oluşturmak isteyen İncirliova Belediyespor, Antrenör Adalet Duman ile anlaştıktan sonra, olağanüstü kongresini de yaparak yeni başkanını da seçti.

İncirliova Belediye Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ve İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'nın da katıldığı seçimde, yeni başkan Akın Kıvrak, ikinci başkan ise Suat Eken oldu.

Toplantıya katılan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, "Yeni Başkanımız ile ligdeki hak ettiğimiz yere geleceğimize inanıyorum. İncirliovalı yetenekli evlatlarımızla var gücümüzle çalışarak ilçemizin adını spor alanında da duyurmaya devam edip, çocuklarımızın yeteneklerini geliştirmelerine katkı sağlayacağımızı düşünüyorum. Yeni yönetime başarılar diliyorum" dedi.

İncirliova Belediyespor Kulübü'nün yeni Başkanı Akın Kıvrak, "Ligdeki mevcudiyetimizi koruyarak, özümüze dönüp kendi evlatlarımız ile mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.

Akın Kıvrak başkanlığındaki yeni yönetim listesi ise şu isimlerden oluştu:

Suat Eken, Mehmet Güler, Mustafa Aytekin, Özgür Destici, Durmuş Ali Demir, İlhan Ayverdi, Süleyman Yavuz, Turgay Özyar.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Aytekin Kaya, Akın Kıvrak, Suat Eken, Mehmet Güler
Yorumlar
Haber Yazılımı