Haber Detayı
29 Eylül 2016 - Perşembe 14:25 Bu haber 422 kez okundu
 
İncirliova Belediyesi personeline iş güvenliği eğitimi
İncirliova Belediyesi çalışanları, iş güvenliği ve sağlığı konusunda eğitime alındı.
EĞİTİM Haberi
İncirliova Belediyesi personeline iş güvenliği eğitimi

Aydın- A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Çevre Mühendisi Muharrem Demirbilek tarafından düzenlenen seminerlerle verilen eğitimlere Belediye Başkanı Gürşat Kale de katılıyor.

İş kalitesinin arttırılması, personelin iş esnasında can güvenliğinin maksimum seviyeye çıkarılması, kurumsal anlamda riskleri en asgariye indirmeyi hedeflediklerini dile getiren Belediye Başkanı Gürşat Kale, şunları söyledi:

“İncirliova Belediyesi olarak personellerimizin eğitimi konusuna büyük önem vermekteyiz. Bugüne kadar, birçok branşta çalışanlarımızı bilinçlendirdik. Düzenlediğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği seminerleriyle de personellerimizin iş esnasındaki can güvenliklerini korumak ve riskleri en aza indirmeyi hedefliyoruz. Bu eğitimlerimizde “Ben biliyorum zaten” şeklinde bir inanış olmayacak. Tüm personellerimiz eğitimlere katılımları zorunludur. Çünkü her personelim benim için kıymetlidir. Bu nedenle personellerimiz iş güvenliği ve sağlığı konusunda bilinçlenmesine büyük önem vermekteyim.”

“KENDİNİZ İÇİN DİNLEYİN”

İncirliova Belediyesi Sinema Salonu’nda düzenlenen eğitimler öncesi çalışanlara yönelik bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kale, “Sizlerle zaman zaman yaptığımız toplantılarda

dile getirdiğim gibi bu eğitimler öncesi bir kere daha tekrarlıyorum. Sizlerin sağlığı ve güvenliği benim için önemlidir. Alanında uzman olan arkadaşımız tarafından verilecek olan eğitimsel bilgileri kendiniz için dinleyin. Sizler, işinizi bilinçli ve belirlenen kurallar çerçevesinde yaparsanız hem iş kalitemiz artacak hem de sağlığınız ve iş güvenliğiniz risk altında olmamış olacaktır” şeklinde konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova Belediyesi, iş güvenliği eğitimi, Başkan Gürşat Kale
Yorumlar
Haber Yazılımı