Haber Detayı
21 Ağustos 2017 - Pazartesi 11:34 Bu haber 591 kez okundu
 
İncirliova Belediyesi, Kocatürk ile işbirliği yapacak
İncirliova Belediyesi ile Özel Kocatürk Sağlık Koleji çeşitli konularında işbirliği yapmak üzere protokol imzalandı.
GÜNCEL Haberi
İncirliova Belediyesi, Kocatürk ile işbirliği yapacak

AYDIN- İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ile Özel Kocatürk Sağlık Koleji Müdürü Saadettin Yabaş tarafından imzalanan protokol çerçevesinde,, belediye personelleri ile yakınlarının mesleki ve teknik eğitim almaları hususunda maddi ve manevi destek sağlanılacağı gibi iki kurum birlikte eğitim, sportif ve sosyal-kültürel etkinlikler düzenleyecek.

KALE: EĞİTİME HER ZAMAN DESTEK VERİRİZ

Düzenlenen protokol sonrası kısa bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Gürşat Kale, “İncirliova Belediyesi olarak eğitim ve öğretime büyük önem vermekteyiz. Gerek belediye personellerimizin mesleki eğitim almaları gerek ise ilçemiz genelindeki öğrencilerimizin daha iyi eğitim ve öğrenim görmeleri için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Bunun için de yasal prosedür çerçevesinde tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği halinde olmaya özen gösteriyoruz. Kocatürk Sağlık Koleji ile imzaladığımız protokol çerçevesinde tüm çalışanlarımız ile yakınlarının daha kaliteli ve uygun koşullarda mesleki ve teknik eğitim almasına katkı sağlayacağız. Aynı zamanda ilçemizde organize edeceğimiz eğitim, spor, sosyal ve kültürel faaliyetlerde okulumuzla birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

YABAŞ: KALE’YE TEŞEKKÜR EDİYORUM

İncirliova Belediyesi ile işbirliği halinde olacaklarından dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Kocatürk Sağlık Koleji Okul Müdürü Saadettin Yabaş ise, “İncirliova Belediye Başkanlığı ile eğitim, öğrenim, spor, sosyo-kültürel gibi birçok konuda güzel organizasyonlar gerçekleştireceğiz. Eğitim ve öğrenime büyük önem veren Belediye Başkanımız Gürşat Kale’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, İncirliova, Gürşat Kale, Sadettin Yabaş, Kocatürk Sağlık Koleji
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İncirliova Belediyesi, Kocatürk ile işbirliği yapacak
Yorumlar
Haber Yazılımı