Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 12:16 Bu haber 3761 kez okundu
 
İMO da Değişim Grubu fark yaratmaya aday
İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Aydın Şubesi’nin 23 Şubat’taki genel kurulunda yönetime aday olan Değişim Grubu üyeleri oda binasında basın toplantısı düzenledi. Grup Sözcüsü Özlenen Alcı, fark yaratmaya aday olduklarını vurguladı.
GÜNCEL Haberi
İMO da Değişim Grubu fark yaratmaya aday

Rıdvan Eşin

AYDIN - Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi’nin 22 – 23 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek seçimli olağan genel kurulunda yönetime talip olan Değişim Grubu üyeleri basınla buluştu.

Oda binasındaki toplantıda konuşan Grup Sözcüsü Özlenen Alcı, Değişim Grubu’nu meslek kollarının tümünü içine alacak şekilde oluşturduklarını belirterek, “İnşaat Mühendisleri Odası 14. Dönem yönetim ve delege seçimlerine adaylığımızı açıklıyoruz. Değişim Gurubunun, meslek kollarımızın tümünü içine alacak şekilde oluşturduk. Tecrübeli ve güçlü ekip arkadaşlarından seçtik. Güçlü bir ekiple farklı olanın yapılacağına inandık. Değişim Grubu, daha önce faydalı olarak yapılmış olan her şeyin üstüne fayda eklemeye, yapılmayanları yaparak fark yaratmaya adaydır. Bundan sonra, her meslektaşımızın problemini oda olarak hassas bir şekilde dikkate alacağız ve çözüme ulaşana kadar her arkadaşımızın yanında olacağız.

AZİM ve KARARLILIK

Azmimizle Değişim Grubu’nu kurduk, kararlılığımızla bir araya geldik. Bundan sonra yılmadan, güçlü bir şekilde meslektaşlarımızın desteğini almak için yola çıkıyoruz. Farklılık ve çözüm arayan tüm oda mensuplarının bizi destekleyeceğine inanıyoruz. Değişim Grubu Sözcüsü olarak, çıktığımız bu yolda güçlü, azimli, kararlı ekip arkadaşlarımızla değişimin başladığını buradan açıklıyorum, tüm meslektaşlarımıza hayıtlı olsun” dedi.

Değişim Grubu’nun yönetim kurulu üyeliği aday listesinde şu isimler yer aldı:

Özlenen Alcı, Tarkans Zorlu Koşar, Mehmet Anıl Akgün, Ali Atılım Kahraman, Serkan Zerman, Çağatay Özcan, Selami Zorlu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: İMO, da, Değişim, Grubu, fark, yaratmaya, aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı