Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
10 Ekim 2015 - Cumartesi 18:26 Bu haber 577 kez okundu
 
İki lidere çağrı
Başbakan Ahmet Davutoğlu Ankara’da meydana gelen paylamayla ilgili yaptığı açıklamada, 'Siyasi liderlere bir kez daha çağrı yapmak istiyorum; terörü, yapana göre değerlendirmeyelim, mağduruna göre de değerlendirmeyelim' dedi.
EKONOMİ Haberi
İki lidere çağrı

Bilgi Koleji

Başbakan Davutoğlu Ankara’da meydana gelen ve 86 kişini öldüğü 186 kişinin de yaralndığı patlamaya ilişkin Çankaya Köşkü’nde açıklamalarda bulunuyor.

Davutoğlu’nun konuşmalarından satır başları:

Bu yapılan saldırı ülkemizin bütünlüğüne karşı yapılmıştır. Bu saldırı demokrasimize karşı yapılmıştır. Aldığımız kararla 3 gün ulusal yas ilan ediyoruz. Şu ana kadar 86 vatandaşımız kaybetmiş bulunuyoruz. Halkımızı teröre karşı omuz omuza durmayı davet ediyorum.

CANLI BOMBA İHTİMALİ

İki canlı bomba olduğuna dair kuvvetli emareler var. Teröre karşı ortak bir tavırda buluşalım. Uluslararası toplumu dayanışmaya çağırıyoruz. Halkımızı korumak ortak sorumluluğumuzdur. Halkımıza bu tahriklere kapılmayın diyorum. Biz her türlü güvenlik tedbirini alacağız.

SİYASİ LİDERLERE ÇAĞRI

Siyasi liderlere bir kez daha çağrı yapmak istiyorum; terörü, yapana göre değerlendirmeyelim, mağduruna göre de değerlendirmeyelim. Kılıçdaroğlu'nun yaptığı terörü bitirme çağrısını olumlu buluyorum ve kendisiyle görüşmeyi planlıyorum. Demirtaş'ın açıklaması açık bir tahriktir.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Başbakan Ahmet Davutoğlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı