Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 16:30 Bu haber 641 kez okundu
 
Hububat sektörü sorunları görüştü
Aydın Ticaret Borsası’nın, üyelerinin sorunlarına çözüm bulabilmek adına yaptığı sektör toplantılarına devam ettiği bildirildi.
EKONOMİ Haberi
Hububat sektörü sorunları görüştü

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Aydın Ticaret Borsası, hububat sektöründe faaliyet gösteren üyelerini, ilgili kurum müdürleri ve temsilcileriyle bir araya getirerek sektörün sorunlarını masaya yatırdı.

ATB toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren üyeler, Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Meclis Başkan Yardımcısı Ahmet Şenel, Aydın Ticaret Odasını temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Sertuğ Yakan ve Meclis Üyesi Ayhan Atakul, Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu, Koçarlı Ziraat Odası, Söke Ziraat Odası, Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi temsilcileri ve borsa üyeleri katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, “Sektör temsilcilerimiz ile hububat sektöründe yaşanan sorunlarımız ve çözüm önerilerimizi belirlemek adına bir araya geldik. Hububat sektöründe yaşanan sorunlar ve çözüm yollarının belirlenerek, ilgili kuruluşlara iletileceği toplantımızın verimli geçmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Sektör temsilcileri tarafından yaklaşık iki saat süren toplantıda, sektöre yönelik pek çok sorun ve çözüm önerisi kayıt altına alınırken, Aydın Ticaret Borsası tarafından oluşturulan raporun üst mercilerine sunulacağı belirtildi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Ticaret Borsası, Hububat Sektörü, A. Bahri Erdel, Ahmet Şenel
Yorumlar
Haber Yazılımı