Jesder öğretmenler günü
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Yeni Uuk
Haber Detayı
18 Kasım 2020 - Çarşamba 14:50 Bu haber 544 kez okundu
 
Hizmet noktası
Belediye olarak açılması için uğraş verdiğimiz Alabanda Kavşağı açılmadığı için halkımız birçok konuda mağdur olmaktadır.
GÜNCEL Haberi
Hizmet noktası

Rıdvan Eşin

ÇİNE - Uzun zamandan beri Belediye olarak açılması için uğraş verdiğimiz Alabanda Kavşağı açılmadığı için Adnan Menderes Bulvarı’nın batı kısmında kalan mahallelerdeki halkımız birçok konuda mağdur olmaktadır.

 Mağduriyetlerden biri de vatandaşlarımızın hizmetlerimizden yararlanmak için uzun yol kullanarak Belediyeye ulaşmak zorunda kalmalarıydı.  Bizlerde Belediye olarak daha önce kahvehane olarak kullanılan Sarıoğlu Mahallesi Şehit Sedat Taşan Parkı yanında bulunan binamızı restore ederek halkımızın hizmetine açıyoruz.

Açılacak olan hizmet noktamızda Belediyemiz emlak, tahsilat servisi oluşturulacak, ayrıca vatandaşlarımızın talep ve dilekçeleri de buradan alınabilecektir.Ayrıca Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı Aski ve Ayba’da buradan vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak.Böylece Adnan Menderes Bulvarının batı kısmında kalan tüm mahallelerimiz hizmetlerimize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.Yaşlı ve engelli vatandaşlarımız sorunsuz bir şekilde su, emlak ödemelerini yapabilecekler, sorunlarını hizmet noktamızdan bizlere hızlı bir şekilde iletebileceklerdir.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Çine, Alabanda, kavşak, belediye, hizmet, park, bina
Yorumlar
Haber Yazılımı