Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 20:32 Bu haber 795 kez okundu
 
Hemşireler Günü Söke'de kutlandı
Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’nde Hemşireler Günü kutlandı.
GÜNCEL Haberi
Hemşireler Günü Söke'de kutlandı

AYDIN- Kutlama etkinliğine Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Dr. Selma Özcan, Söke Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karakaş, Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa İkizek başta olmak üzere hastane yönetimi ve hemşireler katıldı.

Konukları geçmişten günümüze hemşire kıyafetleri giyen genç hemşireler karşıladı. Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi müzik grubunun dinleti sunduğu Hemşireler günü kutlamasında; Söke Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi danışanlarının yaptığı eserlerin sergisi de yer aldı.

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa İkizek, yaptığı açılış konuşmasında kutlama etkinliğine katılan konuklara ‘hoş geldiniz’ diyerek, teşekkür etti. Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz ise, “Tüm sağlık ekibi olarak meşakkatli bir işin üyeleriyiz. Bizler gün saat hizmet veren, ışığı sönmeyen kurumlardanız. Sıkıntılarımız elbette var, ancak elimizden geldiği kadar bu sıkıntıları çözmek için çaba sarf ediyoruz. Sağlık sektörü en alt biriminden, en üst birimine kadar herkesin özveri ile gayret ettiği bir ekip işi. Bu ekibin parçası olmak ayrı bir gurur. Tüm hemşire arkadaşlarımıza hem çalışma hayatında, hem de özel hayatlarında başarılar ve mutluluklar diliyor, günlerini kutluyorum” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Hemşireler Günü, Fevzi Yavuzyılmaz, Selma Özcan
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Hemşireler Günü Söke'de kutlandı
Hemşireler Günü Söke'de kutlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı