Haber Detayı
02 Eylül 2018 - Pazar 17:25 Bu haber 2124 kez okundu
 
Helallik istedi
Karacasu Kaymakamı Büyüknalçacı, “Karacasu ilk göz ağrım ayrılmak buruk olacak” dedi.
GENEL Haberi
Helallik istedi

AYDIN- İçişleri Bakanlığı’nın, 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle, Karacasu Kaymakamlığı’ndan Malatya Yazıhan Kaymakamlığına atanan Güher Sinem Büyüknalçacı, veda mesajı yayınlayarak helallik istedi.

Renkli kişiliği, çocuklara olan düşkünlüğü ve Karacasu’da yaptıkları ile halkın içinden biri olan Kaymakam Güher Sinem Büyüknalçacı veda mesajına, şunları söyledi:

“Bugün yayınlanan Resmi Gazete ile ilk göz ağrım Karacasu ilçemizden Malatya ili Yazıhan ilçemize tayinim çıkmıştır.

Üzerine basarak söylemek isterim ki, çocukluğumdan beri hayalini kurduğum mesleğime Karacasu’nuzda başlamak benim için hep bir onur oldu. Görevim süresince beni bir kardeşi, evladı, ablası, teyzesi olarak bağrına basan Karacasu’ma teşekkür ediyorum.

Benim size hizmetle geçirdiğim her dakikam helal olsun. Bir süre daha (15-20 gün) Karacasu’muzda görevdeyim, bu süreçte de ilk dakikalar gibi çalışmaya devam inşallah. Bir süre daha birlikteyiz.

İlk göz ağrımdan ayrılmak elbette buruk olacak ama mesleğime ‘Vatanımın her bir köşesinde layıkıyla çalışmaya’ talip olarak başladım, Allah bundan sonraki süreçte mahcup etmesin. Hakkınızı helal edin.”

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Karacasu, Güher Sinem Büyüknalçacı, Helalleşmek
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Helallik istedi
Helallik istedi
Helallik istedi
Yorumlar
Haber Yazılımı