Anadolu Basını
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 18:32 Bu haber 636 kez okundu
 
Hayvan Pazarı için kollar sıvandı
Efeler Belediyesi’nin Kurban Bayramı için erkenden kolları sıvadığı, Çeştepe Mahallesi’nde Efeler Belediyesi bünyesindeki hayvan pazarında bakım – onarım çalışmalarını başlattığı bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Hayvan Pazarı için kollar sıvandı

İlgi Okulu

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Kurban Bayramı öncesinde, Efeler Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm birimleri ile harekete geçti. Hâlen aktif olarak kullanılan ve Kurban Bayramı döneminde de yoğunluğu artacak olan Efeler Hayvan Pazarı’nda Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler, Fen İşleri Müdürlük ekipleri yoğun bir çalışma sürdürüyor.

Yetkililer, vatandaşların bayram öncesi ve süresince pazarın hijyenik ve kolay kullanıma en uygun hâle getirilmesi için çalıştıklarını belirttiler. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatı ile çalışmalarını yürüten birim ekipleri, “Başkanımızın talimatları ile vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir bayram yaşamaları için gereken her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Gerekirse, mesai sonrası da çalışarak bayramdan önce hazırlıklarımızı tamamlayacağız” dediler.

Pazarda bulunan padokların boyanması, alanların temizlenmesi, ağaçların budanıp, çimlerin biçilmesi ilgili birim ekipleri tarafından gerçekleştirildi. Bayram öncesinde tamamlanması hedeflenen bakım – onarım çalışmaları titizlikle devam ediyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Hayvan Pazarı, M. Fatih Atay, Kurban Bayramı
Yorumlar
Haber Yazılımı