Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 12:30 Bu haber 2191 kez okundu
 
Haluk Alıcık: Müzik insanı dinlendiriyor
Nazilli Belediyesi Klasik Türk Müziği Korosu tarafından düzenlenen, 10. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali Kapanış Konserinin gerçekleştirildiği bildirildi.
GENEL Haberi
Haluk Alıcık: Müzik insanı dinlendiriyor

AYDIN- Belediyenin bildirdiğine göre, Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda düzenlenen konsere Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya, Vergi Dairesi Müdürü Adem Torun, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fatih Demir ve yüzlerce sanatsever katıldı.

İki bölüm halinde verilen ve yaklaşık 2 saat süren konserde Türk Sanat Müziğinin sevilen eserlerinden derlenmiş 32 beste seslendirildi. Seçim yorgunluğunu konserle attığını söyleyerek katılımcılara teşekkür eden Başkan Alıcık, “Müzik insanı dinlendiriyor. Böyle bir güzellikle sizlerle beraber olmak istedim. Aydın’ın farklı ilçelerinden de katılımcılarımız var onlara da hoş geldiniz diyorum. Ustalık dönemimizde usta eserlerle halkımızın karşısına çıkacağız. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivalimizin bu yıl 10.’sunu düzenledik. Çok dolu dolu geçti. Her yıl daha iyi bir şekilde yol aldığımıza inanıyorum. Hem sanatımızla, hem kültürümüzle hem de projelerimizle Nazilli’de aş ve iş derdine çare olacağız” diye konuştu.

ŞEF'E TEŞEKKÜR VE ÇİÇEK

Programın ardından Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Şef Murat Sezar başta olmak üzere usta Sunucu Yücel Bildiren ve koro üyelerine tek tek teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Müzik festivali, Murat Sezar
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Haluk Alıcık: Müzik insanı dinlendiriyor
Haluk Alıcık: Müzik insanı dinlendiriyor
Haluk Alıcık: Müzik insanı dinlendiriyor
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı