Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 14:36 Bu haber 782 kez okundu
 
Günel: Her sabah bu kentte değişen bir şey göreceksiniz
Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel’in, belediye meclis üye adayları ile mahalle toplantılarına devam ettiği bildirildi. Seçil Kent ve çevre site sakinlerinin katıldığı toplantıda Günel, “Sizi görünce seçimi kazandığımızı görüyorum. Aradaki fark ne kadar olacak sadece onu merak ediyorum.” diyerek mahallelilere yoğun katılımları için teşekkür etti.
SİYASET Haberi
Günel: Her sabah bu kentte değişen bir şey göreceksiniz

AYDIN- Ömer Günel, “Artık geriye değil ileri bakacağız. Kentimizin çözülemeyecek problemi yok. Sadece zaman alacak. Mazbatamızı aldığımız 7 Nisan’dan sonra uyandığınız her sabah bu kentte değişen bir şey göreceksiniz. Bu kentte 81 ilimizden hemşehrimiz yaşıyor. Bunu bir eksiklikmiş gibi görüp propagandasını yapan bir rakibim var. Biz bunu bir zenginlik olarak görüyor ve böyle örümcek bağlamış bir kafa le bu kentin yönetilemeyeceğini her fırsatta söylüyoruz.” diyerek projelerini anlattı.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE HEP YANINIZDA OLACAĞIZ

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hastalıkta, sağlıkta, iyi gününüzde, kötü gününüzde yanınızda olacağız. Evde Bakım Hizmeti, Hoş Geldin Bebek, Yeni Ebeveyn Okulu, Kadın Sığınma Evi, Kadın Danışma Merkezi, İbadethane ve Okulların Temizlik ve Bakımları, Mobil İkram Aracı, Cenaze Hizmetleri, Halk Ekmek, İhtiyaç Sahiplerine Yakacak ve Gıda Yardımı ile kentlimize destek olacağız.

ENGELSİZ KUŞADASI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

Engellilerin sosyal yaşamda karşılaşabilecekleri tüm zorlukları ortadan kaldırmak için gerekli kent içi düzenlemeleri yapmaya devam edeceğiz. Engelsiz Yol, Engelsiz Ulaşım, Engelsiz Plaj, Engelsiz Dayanışma, Engelsiz İstihdam, Engelsiz Binalar ile engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracağız.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, CHP, Ömer Günel, Seçil Kent
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Günel: Her sabah bu kentte değişen bir şey göreceksiniz
Günel: Her sabah bu kentte değişen bir şey göreceksiniz
Yorumlar
Haber Yazılımı