Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 15:29 Bu haber 1330 kez okundu
 
Günel, atık yönetimi tesisini ziyaret etti
CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel'in Kuşadası Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Tesisi’ni ziyaret ettiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Günel, atık yönetimi tesisini ziyaret etti

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel Kuşadası Belediyesi’ne bağlı taşeron firmalarına yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Kuşadası Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Tesisi’ni ziyaret eden Günel, tesis yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Tesis çalışanlarına titiz çalışmaları sebebi ile teşekkür eden CHP Adayı Günel, “ Emektar temizlik işçilerimizle Kuşadası Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Tesisi’nde bir araya geldik. Her zaman söylediğim gibi emeğin ve emekçinin yanında olduğumu belirtmek isterim. Seçim sürecinde kasıtlı olarak çıkartılan göreve geldiğimizde işçi çıkarımları olacak gibi asılsız söylentilere lütfen inanmayın. Biz işçi çıkarmanın aksine daha fazla nasıl istihdam sağlarız bunun çalışmasını yapıyoruz. Ben doğru, disiplinli, Kuşadası menfaatine çalışanların arkasında olacağımın sözünü veriyorum. Doğamızı ve enerji kaynaklarımızı korumak, toplumumuzda çevre bilinci oluşturmak ve daha birçok alanda geri dönüşümün önemi oldukça büyük. Kuşadası Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Tesisimiz işletmecisini ve  işçilerimizi titizlik içerisindeki çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Geri dönüşüm tesisi işletmecisi Mehmet Özmüş, CHP adayı Ömer Günel’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Biz tesisimizde insan kaynağımızı Kuşadası’nda yaşayan vatandaşlarımızdan istihdam ediyoruz. Atıkların yönetimi ve geri dönüşümü ülkemizin geleceği açısından çok önemli bir yere sahiptir. Bu bilinç ile hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, CHP, Ömer Günel, Atık tesisleri, Mehmet Özmüş
Yorumlar
Haber Yazılımı