Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
03 Kasım 2019 - Pazar 16:29 Bu haber 2185 kez okundu
 
Gülaştı, yeni logoyu eleştirdi
AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, Efeler Belediyesi’nin logo değiştirmesini eleştirdi.
SİYASET Haberi
Gülaştı, yeni logoyu eleştirdi

AYDIN - Sosyal medyada eleştirilerini dile getiren Başkan Gülaştı, “Yerel Yönetimlerin hizmetlerinin kalitesi, ürün ya da hizmete ilişkin yerel halkın istek ve beklentilerinin en uygun maliyetle, tam ve zamanında karşılanması, çevre açısından ve diğer yönlerden toplumsal sorumluluk anlayışına uygunluğudur” dedi.

Efeler Belediyesi’nin kurulması ile ihtiyaç duyulan logonun o günlerde yine bir yarışma ile seçildiğini anımsatan Başkan Gülaştı, şunları söyledi:

“2019 yerel seçimleri ile yeni bir belediye başkanı yenilikler bekleyen Efeler halkı. Yeni Belediye binası, yeni parklar, yeni otoparklar, yeni alternatif yollar, şehrin önünü açacak yeni iş olanakları bekler iken peki öncelik neden yeni belediye logosu?

Logonun seçimi için gerçekleştirilen bir oylama mı yoksa hizmet bekleyen Efeler İlçemize oyalama mı? Partili ayrımı yapmaksızın önceki logonun çok daha estetik, çok daha Aydın, çok daha gerçek Efeler içerdiği kabul görecekken, diyebileceğimiz bu bir israftır, bu bir yönetimsel ve işlevsel toplum ile şehir ile bütünleşememedir.

İncir en güçlü marka değerlerimizden olduğu gibi, ovalarından zeytin sayesinde yağ akar memleketimin, Efeler başlarına çuhadan yapılma narçiçeği renginde ‘kuzunlu başlık’ denilen "fesi" takarlar. Tüm Aydın Efeler halkımıza saygılarımla.”

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, AK Parti, Çağatay Gülaştı, Logo
Yorumlar
Haber Yazılımı