Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
01 Mart 2017 - Çarşamba 18:50 Bu haber 1517 kez okundu
 
Gezgin kardeşlere Başkan Alıcık’tan destek
Nazilli’nin gururu Milli sporcu Gezgin kardeşler, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek başarılarını paylaşarak, destek istediler.
SPOR Haberi
Gezgin kardeşlere Başkan Alıcık’tan destek

AYDIN- Antalya’da bu yıl 4.’sü düzenlenen Türkiye Açık Teakwonda Şampiyonasında 60 ülke 450 sporcu arsından finale kalan iki kardeş, anneleri Ayşegül Köroğlu ile birlikte, Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Başarılı milli sporcular kendilerine destek verilmesi durumunda Türk Bayrağı’nı her zaman gururla her yerde dalgalandıracaklarını söylediler.

Başarılarıyla çok gururlandığını söyleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, makamında ağırladığı her biri Milli sporcu olan Ege, Denizhan ve Melissa kardeşleri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Başarılarını paylaşmak için Anneleri Ayşegül Köroğlu ile birlikte yaptıkları ziyaretlerinde Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’dan destek istediklerini belirten Gezgin kardeşler, “Ülkemizi ve Nazilli’mizi en iyi şekilde temsil ettiğimiz için mutluyuz gururluyuz. Finalde karşılaşmayı bizde beklemiyorduk. Gerçekten o duygu anlatılamaz. Biz ülkemizi temsil etmek adına gece gündüz kısıtlı imkânlarla çalışıyoruz. Bize antrenmanlarımızı yapabileceğimiz yer sağlansa, maddi manevi destek verilse biz çok daha fazlasını yapabiliriz. Biz bayrağımızı dalgalandırmak adına yüreğimizi ortaya koymaya hazırız” diye konuştular.

Onlar benim en büyük ödülüm diyen Anne Ayşegül Köroğlu, “Onlarla gurur duyuyorum. Ege’nin Avrupa 2’inciliği, Denizhan’ın ise Uluslar arası 3’üncülüğü var. İki oğlumun yanı sıra kızım Melisa Gezgin de milli tekvandocu. Onların hepsi benim gönlümün şampiyonu. Şu ana kadar yeterince destek gördüğümüze inanmıyorum. Daha önce biz bir kulübe bağlıydık. O zaman şartlar daha farklıydı. Şuan bir kulübe bağlı değiliz ve buna rağmen çocuklarım kendi imkânlarını yaratarak çalışmalarını yapıyorlar. Antrenmanlarını yapabilecekleri bir yerleri yok. Maçlara giderken doğal olarak maddi yönden çok zorlanıyoruz. Ama onlar tüm bu olumsuzluklara rağmen Nazillimizi, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için mücadele veriyorlar” dedi.

Sorunlarını dinlediği genç sporculara destek vereceğini belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “En başta Nazillimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu başarı kolay bir başarı değil. Siz yüreğinizi koymasaydınız bu başarıya ulaşamazdınız. Nazilli sporcu anlamında gerçekten es geçilmeyecek kadar önem arz ediyor. Sizlere sahip çıkmak bizim görevimiz. Biz sizler için elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz” diye konuştu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Gezgin kardeşler, Milli sporcu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Gezgin kardeşlere Başkan Alıcık’tan destek
Gezgin kardeşlere Başkan Alıcık’tan destek
Gezgin kardeşlere Başkan Alıcık’tan destek
Yorumlar
Haber Yazılımı