Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 10:14 Bu haber 1156 kez okundu
 
Germencik’te Hayrettin Öner Sosyal Tesisleri’ni hizmete açıldı
Germencik Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları tamamlanan Hayrettin Öner Sosyal Tesisleri yenilenmiş haliyle halka hizmete açıldı.
GÜNCEL Haberi
Germencik’te Hayrettin Öner Sosyal Tesisleri’ni hizmete açıldı

AYDIN- Hayrettin Öner Sosyal Tesisleri halka hizmete açılarak ilk faaliyetini, 1 Temmuz Cumartesi günü Yaz Etkinlikleri kapsamında yüzme kursuyla gerçekleştirilecek. Ortaklar Mahallesi’nde bulunan 8 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilmiş olan sosyal tesis, yenilenen havuzu ve halı sahası ile Germencikli vatandaşın beğenisine sunuldu.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, yaptığı açıklamada, uzun süredir atıl durumda olan Hayrettin Öner Sosyal Tesisleri’ni eski kötü görüntüsünden kurtararak Germencik’e yakışır bir tesis haline getirdiğini söyledi.

Başkan Öndeş, tesiste, yüzme havuzu, halı sahası, çocuk oyun alanlarıyla her yaştan vatandaşa uygun bir hale geldiğini ifade etti. İlçenin birçok istediğine cevap verecek şekilde hazırlanan Sosyal Tesis, 1 Temmuz’da tam olarak hizmete başlayacak. Fuat Öndeş, vatandaşın kullanabileceği, kadınların sosyal etkinliklerini icra edebileceği, düğün ve sünnet etkinliklerinin yapılabileceği güzel bir mekan oluştuğunu kaydetti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Fuat Öndeş, Sosyal tesis
Yorumlar
Haber Yazılımı