Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 14:26 Bu haber 1865 kez okundu
 
Germencik’te 15 Temmuz Anısına Karate Şampiyonası
Germencik Belediyesi, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Karate Federasyonu İl Temsilciliği işbirliği ile 15 Temmuz Gazilerini ve Şehitleri anısına düzenlendiği bildirilen Karate Şampiyonası, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in de katılımlarıyla gerçekleşti.
SPOR Haberi
Germencik’te 15 Temmuz Anısına Karate Şampiyonası

AYDIN - Heyecan dolu mücadelelere sahne olan şampiyonada kazanan sporcuların madalyalarının Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş tarafından takdim edildiği ve genç karatecileri tebrik ettiği bildirildi.

Öndeş: En önemli yatırım çocuklarımız ve gençlerimize olandır

15 Temmuz Gazilerini ve Şehitlerini Anma münasebetiyle düzenlendiği bildirilen etkinlik üzerine Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş şunları söyledi:

“Gençlerimizi spora yönlendirmek için Germencik Belediyesi olarak faaliyetlerimiz aralıksız sürecektir. Bugün burada Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Karate Federasyonu İl Temsilciliği ile düzenlediğimiz şampiyonada gençlerimizin yeteneklerini izleme fırsatı bulduk. Elbette böyle şampiyona ve benzeri spor müsabakalarını devam ettirme amacındayız. Bizim için en önemli yatırım çocuklarımız ve gençlerimize olan yatırımdır. Kazanan genç karatecileri tebrik ediyor, bu vesile ile tekrardan 15 Temmuz Hain Darbe Girişimine karşı demokrasimizi ve ülkemizi savunmak için canlarını siper eden gazilerimizi ve şehitlerimizi saygı ile anıyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Fuat Öndeş, Karate Şampiyonası, 15 Temmuz
Yorumlar
Haber Yazılımı