Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
19 Nisan 2019 - Cuma 15:29 Bu haber 2937 kez okundu
 
Germencik Belediyespor Atletizm Takımı İl Birincisi oldu
18 Nisan’da Aydın Kardeşköy Atletizm Pisti’nde yapılan Türkiye Atletizm Federasyonu Turkcell U-14 Atletizm İl Birinciliği müsabakalarında, Germencik Belediyespor Kulübü’nün Aydın İl Birincisi olduğu bildirildi.
SPOR Haberi
Germencik Belediyespor Atletizm Takımı İl Birincisi oldu

AYDIN- Germencik Belediyespor Atletizm Takımı sporcularından Polatcan Tunç Fırlatma topu 1.’si, Samet Acar 60m 1.’si, Emre Akçay yüksek atlama 1.’si, Caner Akdağ uzun atlama 1.’si, Miraç Çakmak 1000 m 2.’si ve 5x80m Bayrak Takımı İl Birincisi oldular. Germencik Belediyespor Atletizm Antrenörü Fatih Parlak, hedeflerinin 28 Mayıs’ta yapılacak olan TAF Turkcell U-14 Atletizm Festivali’nde Ege Bölge Şampiyonluğu olduğunu söyledi.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Germencik Belediyespor Kulübümüz, ilçemizin önemli değerlerindendir. Sporcularımızın böyle bir başarıyla ilçemize dönmeleri beni çok gururlandırdı. Bu başarıda emeği geçen antrenörümüz Fatih Parlak’ı ve her bir sporcumuzu tek tek tebrik ediyorum. 28 Mayıs’ta yapılacak olan TAF Turkcell U-14 Atletizm Festivali’nde Ege Bölge Şampiyonu olarak ilçemizi ve bizleri tekrar gururlandıracaklarından eminim. Tüm sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Fuat Öndeş, Fatih Parlak, Polatcan Tunç
Yorumlar
Haber Yazılımı